Mājiņgultas, vienstāvu gultiņas

Mājiņgultas, vienstāvu gultiņas, bērnu gultiņas ar lādēm, Montessori gultiņas un citas vienstāvu bērnu gultas ir pašas populārākās un nepieciešamākās bērnistabas mēbeles. Tās piemērotas kā nelielām, tā grandiozām bērnistabām. Bērnu gultiņas ir sastopamas bezgala daudzos dažādos variantos, un ikkatrs var izpausties savās radošajās vēlmēs, pasūtot individualizētu bērnu gultu mazajam cilvēciņam!

Visas mājiņgultas, vienstāvu gultiņas un pārējās bērnu gultas izgatavotas ar rokām mūsu ģimenes darbnīcā, ik detaļa rūpīgi mērīta un pielāgota tieši konkrētajai gultiņai.

Mūsu bērnu gultiņas ir viegli saliekamas, pateicoties mūsu meistara izstrādātajai unikālajai koka izstrādājumu salikšanas tehnoloģijai. Ir iespējams, protams,izvēlēties piegādi un uzstādīšanu, mēs piedāvājam arī šos pakalpojumus, taču mūsu bērnu gultas salikt pašiem nav sarežģīti!

Vienstāvu gultas iespējams veidot dažādos dizainos.
Vispopulārākais vienstāvu gultas veids ir mājiņgulta, iecienīta ir arī gulta bez jumtiņa.
Bērnu gultas var izgatavot ar lādēm vai bez atvilktnēm, ar dažādiem kājiņu augstumiem. Iespējams izgatavot arī veselu istabas iekārtu ar logiem, durtiņām un citiem dizaina elementiem. Ja izvēlaties mājiņgultu, jumtam iespējami dažādi varianti, tāpat ir opcija variēt ar dažādu gultas elementu klātbūtni un to atrašanās vietu. Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un gultai atvēlētā budžeta!

Mājiņgultas, vienstāvu gultiņas – no bezzaru priedes masīvkoka un priedes vai bērza fieniera izgatavotas augstākās kvalitātes gultas bērniem. Tās apstrādātas ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām vai laku. Krāsas var apskatīt šeit!

Mūsu skaistos projektus apskatīt iespējams Facebook un Instagram lapās!