Stūra gultas

Stūra gultas ir skaists un neparasts risinājums dažāda izmēra bērnistabām, taču vecākiem, kuri izvēlas šo gultas veidu, iesakām būt pilnīgi pārliiecinātiem par istabas iekārtojumu!

Atšķirībā no citām mūsu izstrādātajām bērnu gultām, stūra jeb L-veida gulta aizņem visvairāk vietas plaknē.  Jāņem vērā arī tas, ka stūra gultiņas guvietas nav atdalāmas viena no otras, tāpēc noteikti iesakām pirms šīs grandiozās bērnu mēbeles pasūtīšanas pārliecināties, ka tā harmoniski iederēsies istabā!

Gultu dizainu, kā arī guļvietu izmērus varam pielāgot klientu vajadzībām. Lūdzu jautājiet mums visas detaļas, mēriet savu istabu, mēs pateiksim gultu prognozētos ārējos izmērus.

Visas bērnu gultiņas izgatavotas ar rokām mūsu ģimenes darbnīcā, ik detaļa rūpīgi mērīta un pielāgota tieši konkrētajai gultiņai.

Mūsu gultas bērniem ir viegli saliekamas, pateicoties mūsu meistara izstrādātajai unikālajai koka izstrādājumu salikšanas tehnoloģijai. Ir iespējams, protams,izvēlēties piegādi un uzstādīšanu, mēs piedāvājam arī šos pakalpojumus, taču mūsu gultas salikt pašiem nav sarežģīti!

Stūra gultas iespējams veidot dažādos dizainos. Varam to veidot kā mājiņgultu ar plauktiņiem grāmatām vai bez tiem. Gulta var būt ar 3, 2 vai 1 lādi zem gultas vai pavisam bez lādēm.. Iespējams integrēt dažādus krāsu blokus vai atstāt gultu vienā elegantā tonī… Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un gultai atvēlētā budžeta!

No bezzaru priedes masīvkoka un bērza vai priedes finiera izgatavotas augstākās kvalitātes L-veida gultas, kas apstrādātas ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām vai laku. Krāsas var apskatīt šeit!

Mūsu skaistos projektus apskatīt iespējams Facebook un Instagram lapās!