Pasūtīt

Baltā mājiņgulta ar iekāpšanu abās pusēs ar izturīgu klasisko jumtiņu virs gultas. Jumts ir aprīkots ar skursteni, kas novietots kreisajā pusē virs galvgaļa.

Gultiņa ir aprīkota ar lielām, pilna izvilkuma lādēm uz vadotnēm. Kāju augstums šai mājiņgultai ir 25 cm.

Gultiņa ir aprīkota ar hotizontālām redelēm, kas ir noņemamas, kad bērniņš paaudzies. Gultas redeles ir novietotas galvgalī, kā arī apņem pusi guļvietas. Iekāpšana ir iespējama no abām pusēm.

Tā kā gultas izgatavojam katram klientam individuāli, ieejas vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas: apaļas, kantainas plānas vai kantainas-biezākas, kas ir vienā biezumā ar konstrukciju.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām. Redeles zem matrača, kā arī atvilktnes izgatavotas no bērza saplākšna.

Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Baltā mājiņgulta ar iekāpšanu abās pusēs tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Klients iesūtīja savu rasējumu, pēc kura mēs izgatavojām šo skaisto mājiņgultu bērnam.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Ir pieejami dažādi krāsu toņi, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā vai veicot pasūtījumu mūsu veikalā!

Tags: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultu / bērnu gultu ražošana / bērnu mēbeles / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultas jauniešiem / divstāvu gultiņa / gulta bērnam / gulta bērniem / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa bērnam / gultiņa bērniem / gultiņa māja / gultiņas bērniem / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / namiņgulta / vienstāvu bērnu gultiņa / vienstāvu gulta / vienstāvu gulta bērniem / vienstāvu gultiņa / zipalv