Kā izvēlēties un pasūtīt tieši Tavam bērnam visatbilstošāko gultiņu?

1. Gultiņas tips

Izvēlies, kāda tipa gultu vēlies savam mazulim – ar jumtiņu vai bez tā, ar lādēm, uz kājiņām vai Montessori gultiņu, kurai matracis liekams gandrīz uz zemes. Izvēloties gultas tipu, iesakām ņemt vērā bērna vecumu un aktivitāti – pavisam maziem bērniņiem, kā arī lieliem aktīvistiem iesakām izvēlēties gultas bez jumta (lai mazinātu uzrāpšanās un krišanas risku) vai Montessori mājiņgultas, kuras atrodas tuvāk zemei, tādējādi padarot gultu drošāku.

2. Gultiņas izmērs

Izvēlies gultas izmēru.
Standarta matraču izmēri bērnu gultām ir:

  • 60 x 120 cm
  • 70 x 140 cm
  • 80 x 160 cm
  • 90 x 180 cm
  • 90 x 200 cm

Tā kā visas mēbeles izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma, varam pielāgoties Jūsu vēlmēm un gultiņu izgatavot jebkurā citā Jums nepieciešamajā izmērā.

3. Ieejas vieta

Izvēlies gultas ieejas vietu

Gultas ieeju varam veidot jebkurā Jūsu izvēlētā vietā – kreisajā vai labajā pusē, gultas vidū vai no gala. Gultai varam taisīt vaļējus arī abus sānus vai gultas priekšu taisīt bez redeles. Dažādus ieejas novietojuma veidus redzēsiet mūsu produktu sarakstā!

4. Redeļu veids

Izvēlies redeļu veidu

Redeles varam izgatavot kantainas (protams, ar noapaļotām malām) vai apaļas. Ir iespējams arī redeļu variants, kurā koki novietoti horizontāli, paralēli gultas pamatnei. Redeles varam izgatavot noņemamas* vai stacionāras.
*pēc redeļu noņemšanas vietā, kurā tās bija piestiprinātas gultai, kokā paliks caurumiņi!

Kā izskatās gultiņas ar dažādiem redeļu veidiem, vari apskatīties mūsu produktu sarakstā!

5. Skurstenis

Ja pasūtīsi mājiņgultu, izvēlies skursteņa atrašanās vietu – to iespējams novietot 4 dažādās vietās uz jumta, varam izgatavot gultiņu arī bez skursteņa.

6. Krāsa

Izvēlies gultiņas krāsu. Mums ir pieejama liela toņu palete, no kuras vari izvēlēties jebkuru toni savai gultiņai! Gultas izgatavojam arī divos (ja nepieciešams, arī vairākos) toņos – brīva vaļa mazā gulētāja un viņa vecāku fantāzijai!

7. Sazinies ar mums

Kad esi sapratis, kādu gultiņu vēlies, vai arī ja vēlies, lai palīdzam ar padomu, sazinies ar mums, nospiežot zaļo vēstulītes ikonu labajā apakšējā stūrī vai rakstot mums ziņu sadaļā “Kontakti”. Vēl ar mums noteikti var sazināties ar epasta starpniecību, rakstot uz info@zipa.lv, kā arī esam aktīvi Facebook lietotāji: https://www.facebook.com/bernaizaugsmei

Ja saziņa rakstveidā nav atbilstoša Tavam temperamentam, atbildēsim uz visiem jautājumiem arī pa telefonu. Varam vienoties arī par tikšanos klātienē, ja vēlaties apskatīt mūsu darbnīcu un kādu no pašlaik ražotajām gultiņām. Mūsu kontaktinformāciju atradīsi sadaļā “Kontakti“.