Divstāvu gultas

Divstāvu gultas ir lielisks risinājums nelielām bērnistabām, jo ietaupa vietu, ko aizņemtu otra vienvietīgā gultiņa.
Divstāvu bērnu gultas iespējams izgatavot dažādos izmēros, sākot no 140×70 cm līdz pat divmetrīgām gultām, arī platumā tās varam pielāgot klientu vajadzībām.

Visas divstāvu gultiņas izgatavotas ar rokām mūsu ģimenes darbnīcā, ik detaļa rūpīgi mērīta un pielāgota tieši konkrētajai gultiņai.

Mūsu gultiņas – mājiņgultas, gultas ar lādēm, divstāvu gultas un trīsstāvu gultiņas, kā arī augstās gultas ar rotaļu laukumu apakšā – ir viegli saliekamas, pateicoties mūsu meistara izstrādātajai unikālajai koka izstrādājumu salikšanas tehnoloģijai.
Ir iespējams, protams,izvēlēties piegādi un uzstādīšanu, mēs piedāvājam arī šos pakalpojumus, taču mūsu gultas salikt pašiem nav sarežģīti!

Divstāvu gultas iespējams veidot dažādos dizainos.
Varam to veidot kā mājiņgultu,  gultu bez jumtiņa, to iespējams izgatavot arī kā veselu istabas iekārtu ar logiem, durtiņām un citiem dizaina elementiem.
Gultas augšējā guļvietā var iekļūt pa podesta pakāpieniem vai parastām trepītēm.. Trepītes varam novietot stāvus vai ieslīpi, priekšā vai sānā. Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un gultai atvēlētā budžeta!

Kā redzams mūsu galerijā, bērnu gultas divos stāvos ir tās, kuras iespējams apdarināt dažnedažādos veidos, veidojot brīnišķīgus, individuālus dizainus. Iespējams variēt ar tik daudzām detaļām, sākot no apdares materiāliem un krāsām, beidzot ar komplektāciju. Viss ir atkarīgs no mūsu mēbeļu pasūtītāju vēlmēm un iespējām.

Mūsu augstākās kvalitātes divstāvu gultas izgatavotas no bezzaru priedes masīvkoka un bērza vai priedes finiera izgatavotas un apstrādātas ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām vai laku. Krāsas var apskatīt šeit!

Mūsu skaistos projektus apskatīt iespējams arī Facebook un Instagram lapās!