Gultas bortiņu izvēle bieži ir pats grūtākais lēmums mēbeles pasūtīšanas procesā. Tādu likumsakarību esam novērojuši, strādājot ar saviem klientiem nu jau vairāku gadu garumā.

Paldies mūsu esošajiem un topošajiem klientiem par iespēju arvien uzlabot mūsu komunikāciju un atvieglot gultiņu izvēli un pasūtīšanu.
Saņēmām jautājumu, kādus bortiņus varam izgatavot un kā tie viens no otra atšķiras.
Visvieglāk uz to, protams, atbildēt, ja klients nāk pie mums ar savu vīziju par vēlamo rezultātu, bet, ja kopīgiem spēkiem radām gultiņu “no nulles”, mēs piedāvājam šādus variantus:
Gultiņas ar vertikālām redelēm – redeles var būt apaļas, kantainas/biezas vai kantainas/plānas.

Gultiņas ar horizontālām redelēm – redeles var būt viena vai vairākas, pa visu gultiņas perimetru vai tikai līdz pusgultai.

    

Horizontālu redeļu gadījumā to augstumu varam variēt atkarībā no matrača biezuma, kuru liksiet gultiņā! Noteikti parēķiniet, lai matracis nav par augstu un neiet pāri izvēlētajām redelēm – ja nepieciešams, redeli varam taisīt augstāku, tāpēc nepieciešams zināt, cik biezu matraci gultiņā liksiet.
Kā horizontālās, tā vertikālās redeles varam taisīt ar noņemamu priekšējo bortiņu vai, ja klients tā vēlas, visiem noņemamiem bortiņiem. Šai gadījumā gultiņām ar vertikālajām redelēm klāt apakšā nāks papildu koka lata vieglākai bortiņu noņemšanai.
 
Ļoti ceram, ka šis padoms palīdzēs Jums savas gultiņas izvēles procesā. Gultas bortiņu izvēle var būt interesants, radošs un iztēli veicinošs process.

Lai izdodas!

ZiPa komanda