Mūsu uzņēmuma kvalitātes standarti

Ikvienam izstrādājumam, ko izgatavojam, ir dažādi raksturlielumi, kurus nosaka klienta vajadzības un vēlmes, tāpēc paši varam sniegt tikai pēc iespējas kvalitatīvāku un drošāku mēbeļu izpildījumu, laicīgu izgatavošanu, labu servisu un pilnvērtīgu informāciju par mūsu izstrādājumiem.

Pelēkā mājiņgulta ar moderno jumtiņu - no sāna. Pelēkā mājiņgulta ar moderno jumtiņu - pie klienta. Bērnu gultiņa ar iekāpšanu pa vidu. Pelēka bērnu gultiņa ar jumtu un īpaši mazām atstarpēm starp bortiņu redelēm.

Pirmais un pats galvenais mūsu kvalitātes standarts ir drošība!

Ikviena mūsu ražotā gultiņa atbilst visaugstākajām drošības prasībām kā izejvielu, tā tehnoloģiju jomā. Mūsu gultiņām visas skrūves ir redzamas, jo drošības dēļ neizmantojam opciju tās noslēpt ar tam paredzētiem plastmasas “knibučiem”! Mums pašiem ir 3 ļoti aktīvi bērni un ļoti labi atceramies, cik ātri viss, ko bija iespējams noknibināt, nonāca bērnu mutēs. Tāpēc mūsu izstrādājumos šādu piedevu nav.

Ik redele zem matrača tiek pieskrūvēta pie gultiņas ar skrūvēm, kas garantē, ka tās neizkustēsies no vietas un mazulis, lēkājot pa gultu, redeles neizkustēsies no vietas.

Katras skrūves garums tiek izvēlēts atkarībā no materiāla biezuma, ko tā savienos. Visām mūsu mēbelēm ikvienai detaļai ir rūpīgi noapaļoti stūrīši. Kā garās, tā īsās gultas daļas, pat redeles zem matrača ir ar noapaļotiem stūriem, tādējādi vēl vairāk mēģinot mazināt bērnu traumatisma risku.

Zinām, kādi ir bērni – vienmēr kustībā, nekad nedomājot, ka vajadzētu mazliet piebremzēt. 🙂 Tāpēc no savas puses cenšamies darīt visu iespējamo, lai viņu bērnību padarītu pēc iespējas drošāku un skaistāku!

 

Otrs mūsu standarts – individuāla pieeja ikvienam klientam.

Mēs gultiņas neizgatavojam “pēc vienas šnites” standarta izmēros un formā, bet ļaujam klientiem brīvi izvēlēties gultas raksturlielumus – izmērus, krāsas, ieejas vietu, skursteņa esamību/atrašanās vietu u.c.

Klients, protams, var pasūtīt gultiņu, kas līdzīga kādai no mūsu iepriekš izgatavotajām. Tomēr tikpat labi varam mēbeles pieskaņot katra pasūtītāja individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Balta izvelkamā divstāvu gulta - izvilkta apakšējā guļvieta

Trešais, ar ko izceļamies citu ražotāju vidū, ir mūsu mēbeļu vieglā kopšana

,Mūsu mēbeles ir viegli gan tīrīt, gan arī izstrādāta vienkārša izjaukšana un salikšana, ja nepieciešams tās pārvietot uz citu telpu, pārceļoties vai citos gadījumos.

Visas sānu redeles nostiprinām uz koka dībeļiem un ielīmējam gultas konstrukcijā, neveicot frēzējumus, kuru rezultātā gultas konstrukcijā rastos grūti iztīrāma grope, kurā ar laiku sakrātos putekļi un citi ikdienas gruži.

Zinot, cik grūti ir uzturēt kārtību mājā, kurā dzīvo mazi aktīvisti, darām visu iespējamo, lai atvieglotu ikdienu vecākiem, kuriem agrāk vai vēlāk gultiņa būs jātīra. Tā kā mūsu gultiņai nav dažādu vietu, kurās krāties gružiem, kopšana* ir elementāra, izmantojot mitru lupatiņu.

*Ikkatrs mūsu klients, slēdzot līgumu, saņem mēbeļu kopšanas instrukciju, kurā precīzi aprakstīts, kā tīrīt mūsu ražotās mēbeles.
Pelēki baltā stūra gultiņa interjerā

Ceturtais mūsu raksturlielums ir pedantisms.

Ikviena detaļa mūsu gultiņās ir nostrādāta līdz sīkākajām detaļām, sākot no zāģēšanas, urbšanas, līdz pat slīpēšana un vairākkārtējai krāsošanai. Ik redele atrodas vienādā attālumā no nākošās ar milimetra precizitāti.

To visu veicam ar rokām, ik mēbelē ieguldot milzu darbu, pacietību un mīlestību.

Attīstot mūsu ražotni, iegādājamies arvien labākus un precīzākus instrumentus, kas palīdz mums izgatavot arvien precīzākas detaļas, darba gaitā izstrādājam arī arvien jaunas metodes, kuras pielietojam, lai arvien uzlabotu mūsu izstrādājumu drošību un kvalitāti ik sīkākajai detaļai!

Terēzes istabas iekārta

Piektais mūsu kvalitātes standarts – vienmēr izvēlēties izturīgākos materiālus katrai detaļai.

Mūsu gultiņas ir izgatavotas no bezzaru priedes koka, taču redeles un atvilktņu pamatnes izgatavojam no saplākšņa, jo tas ir izturīgāks materiāls nekā tīrs koks – ja koka līstei uzsēdīsies cilvēks ar lielāku svaru, tā salūzīs, toties saplāksnis, lai gan var izliekties, ir daudz izturīgāks lietošanā, tāpēc mūsu gultiņās izmantojam to.

Tāpat arī lādēs – dažkārt mazie kāpj, lēkā un rīko ballītes tajās, tāpēc izgatavojam lādes pēc iespējas drošas un izturīgas!

Zipa ģimene

 

Lai sniegtu mūsu klientiem drošības sajūtu par to, ka, uzņemoties izgatavot viņiem mēbeles, pieejam tam ar vislielāko atbildību, ar katru klientu tiek slēgts līgums, kurā sīki aprakstītas katra konkrētā klienta vēlmes, tiesības, apmaksas kārtība, mēbeļu kopšana un citas būtiskas nianses.