Mūsu uzņēmums ir radies kā pateicība. Kā dāvana.

Pateicība tiem, kas mums devuši dzīvību, kas par mums cēlušies un krituši, negulējuši garas naktis, strādājot, lai iedotu mums visu nepieciešamo, apgūstot visas zināšanas, kuras pašlaik liekam lietā, radot mūsu darbus.

Lai gan viens no cilvēkiem, kurš stāvēja klāt pie uzņēmuma šūpuļa, iedrošinot un vienmēr atbalstot mūs, kad likās, ka ir grūti, ka nesanāks, vairs nav starp mums, ticam, ka ar savu darbu – godīgu, atbildīgu, kvalitatīvu, pārdomātu un ļoti rūpīgu – mēs nesīsim Bērna izaugsmei un ZiPa vārdu tālu pasaulē, un mīļie, kas mums dāvājuši iespēju darīt to, ko mīlam visvairāk šai pasaulē – strādāt ar koku, iepriecinot bērnus -, leposies ar mums – gan tie, par kuru klātbūtni pateicamies ik brīdi, gan tie, ar kuriem aprunājamies un kam padomu varam lūgt vairs tikai domās.

Tāds ir šis nerakstītais likums – mūsu vecāki dod mums, lai mēs dotu tālāk – nākamajai paaudzei. Ar savu darbu, ar savu mūžu mēs vēlamies pasniegt dāvanu nākamajai paaudzei – dāvāt prieku pēc iespējas vairākiem bērniem, un mēs ticam, ka vide, kādā aug mūsu mazie, ietekmē viņu izaugsmi un veicina attīstību. Skaistais vairo skaisto.

Esam bezgala pateicīgi visiem, kuri saviem mazajiem mēbelītes ir pasūtījuši pie mums! Pateicamies par to, ka jau kopš pirmajām mūsu uzņēmuma dienām esam baudījuši milzīgu ticību mums, mūsu darbam, mūsu dotajam vārdam, mūsu zināšanām, ieteikumiem un pieredzei.

Paldies ikvienam, kurš atsūta mums bildītes, kurās varam redzēt, cik skaisti esat iekārtojuši savu mazuļu istabas ar mūsu izgatavotajām mēbelēm – bildēm, kas fotografētas mēbelīšu jaunajās mājās, ir īpaša vērtība, jo tajās vienlaikus redzams kā mūsu rūpīgais darbs, tā vecāku mīlestība, iekārtojot mazuļu rotaļu telpas vai gultiņas. Paldies, ka ļaujat mums ieskatīties un piedalīties jūsu vissvarīgāko cilvēciņu dzīvē.

Tādi, lūk, mēs esam – attapīgi galdnieki, zinoši inženieri, mācīti filologi, netapuši operdziedātāji, perfekcionisti un vienkārši cilvēki, kas savas dzīves jēgu redz iespējā dāvāt prieku mazajiem. Mēs neejam pasaulē ar skaļiem saukļiem par to, ka esam labākie, jo ļaujam, lai par mums runā mūsu darbi, un tie pastāsta vairāk, kā tūkstošiem vārdu.

Paldies, ka esat ar mums!

Bērna izaugsmei – ZiPa komanda:
Jānis, Baiba, Aivars, Sandis, Teodors