Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs iesakām gultiņu iegādāties bērnam no 2 gadu vecuma. Parasti šīs gultiņas bērniem patīk līdz 10-12 gadiem, taču viss ir atkarīgs no katra bērna individuāli.

Tas ir atkarīgs no bērna aktivitātes, ja bērns ir mazāks, tad labāk ir iegādāties gultiņu uz zemes, bet noteikti jādomā par to, lai, tik tuvu grīdai guļot, bērnam nebūtu auksti. Lielākoties klienti izvēlas gultas ar veļas kastēm, jo bez to pierastās mantu/drēbju uzglabāšanas funkcijas mūsu lādēm ir vēl kāda lieliska īpašība – tās ir veidotas tik izturīgas, ka bērns tajās droši var kāpt iekšā un spēlēties.

Mēs izmantojam augstākās klases kokmateriālu – līmētu bezzaru priedes koku, kas ir izgatavots no tehnoloģiski pareizi salīmētām, īpaši izmeklētām priedes brusām, kā arī bērza vai priedes saplāksni atvilktnēm, redelēm zem matrača, plauktiņiem un pakāpieniem ar lādēm.

Standarta modeļus iespējams pasūtīt mūsu veikalā!
Ja tajā neatrodi sev vēlamo modeli vai izmēru, sūti mums epastu [email protected] vai zvani pa telefonu +371 26169517. Visas mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, pielāgojot ikvienu raksturlielumu klienta vēlmēm.

Jā, mēs pēc pasūtījuma informācijas saskaņošanas slēdzam līgumu gan ar privātpersonām, gan ar juridiskām personām.

Ja klients vēlas, veicam arī uzstādīšanu un piegādi visā Latvijas teritorijā. Klients arī var braukt pakaļ pasūtītajām mēbelēm pats pie mums uz Baldoni.

Standarta modeļiem ir instrukcijas, sarežģītiem, individuāli izgatavotiem pasūtījumiem instrukciju nav. Ja mēbele, ko pasūtāt, ir liela un sarežģīta, smaga un ar daudzām detaļām, iesakām izvēlēties mūsu uzstādīšanu. Visas mēbeles pirms to nodošanas klientam tiek saliktas un pārbaudītas, ja ir nepieciešams, par atsevišķu samaksu varam izstrādāt arī instrukciju Jūsu individuālajam projektam.

Piedāvājam krāsas no RAL kataloga. Mēbeles cena tiek aprēķināta par 1 krāsu, ja klients izvēlas vairāk kā vienu krāsu, tad tas ir par papildus maksu.

Tehnoloģiski lielākās daļas mūsu mēbeļu izgatavošanai nepieciešamas 5-7 darba dienas. Taču parasti izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, tas ir 20-40 darba dienas. Konkrētāku izgatavošanas laiku var noskaidrot, rakstot vai zvanot mums.

Mums ir pieejami 4 redeļu veidi: apaļas, kantainās šauras, kantainas biezas, kā arī horizontālas. Kādas redeles izvēlēties, ir tīri gaumes jautājums, jo drošības ziņā tās visas ir vienlīdzīgas, un visām kantainajām redelēm ir noapaļoti stūri.

Vairāk par to, kā izvēlēties un pasūtīt mēbeles, lasi te!

Baltā divstāvu gultiņa ar vārtiņiem