Citas mēbeles

Plaukti, galdi, krēsliņi un citas mēbeles skaistai bērnistabai un citām telpām jūsu mājoklī.

Droši sūtiet mums savas idejas, realizēsim tās skaistās, drošās, kvalitatīvās un individuāli jums izgatavotās mēbelēs!

No bezzaru priedes masīvkoka izgatavotas augstākās kvalitātes mēbeles bērniem un pieaugušajiem, kas apstrādātas ar veselībai drošām ūdens bāzes krāsām vai laku.

Izgatavojam jebko, kas aktuāls mūsu klientiem, gan dažādus galdiņus, skapjus, plauktus bērniem, gan mēbeles arī pašiem vecākiem.

Citas mēbeles, tāpat kā visi izstrādājumi pārējās sadaļās, izgatavotas ar rokām mūsu ģimenes darbnīcā, ik detaļa rūpīgi mērīta un pielāgota tieši konkrētajam izstrādājumam.

Mūsu mēbeles ir viegli saliekamas, pateicoties mūsu meistara izstrādātajai unikālajai koka izstrādājumu salikšanas tehnoloģijai. Ir iespējams, protams,izvēlēties piegādi un uzstādīšanu, mēs piedāvājam arī šos pakalpojumus, taču mūsu mēbeles salikt pašiem nav sarežģīti, ja vien projekts nav ar milzumdaudz atsevišķām detaļām!

Izgatavoto mēbeļu varianti, dizains, krāsu kombinācijas ir praktiski neizsmeļamas.  Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un bērnistabas vai citu telpu iekārtošanai atvēlētā budžeta!

Mēbeles apstrādājam ar ūdens bāzes krāsām vai laku. Pielāgosim mūsu mēbeles jau esošajām vai plānotajām mēbelēm jūsmājās!

Aplūkojiet mūsu krāsu paleti sadaļā “Kā pasūtīt” un izvēlieties visskaistākās krāsas jūsu jaunajām mēbelēm!

Ienāc arī mūsu Facebook un Instagram lapās, lai atrastu vislabākās idejas savām mēbelēm!