Kā pasūtīt?

Kā izvēlēties un pasūtīt tieši Tavam mazajam visatbilstošāko bērnu gultiņu?

1. Gultiņas tips

Kāda tipa gultu vēlies savam bērnam– ar jumtiņu vai bez tā, ar lādēm, uz kājiņām vai Montessori gultiņu, kurai matracis liekams gandrīz uz zemes? Izvēloties bērnu gultas tipu, iesakām ņemt vērā mazā cilvēka vecumu un aktivitāti – pavisam maziem bērniņiem, kā arī lieliem aktīvistiem iesakām izvēlēties gultas bez jumta (lai mazinātu uzrāpšanās un krišanas risku) vai Montessori mājiņgultas, kuras atrodas tuvāk zemei, tādējādi padarot gultu drošāku.

Montessori gultiņa ar apaļām redelēm, balti rozā
Bērnu gultiņa ar apaļām redelēm un lādēm
Drošākās bērnu gultiņas www.zipa.lv
Augstā gulta ar podestu no priekšas. Mājiņgulta ar rotaļu laukumu apakšā, bērnu gultiņa ar jumtu, podests ar atvilktnēm.
Stūra gultiņa pie kientiem
Lakota divlīmeņu gulta ar rotaļu laukumiņu apakšā

Dažādus bērnu gultiņu variantus, ko esam jau izgatavojuši, var apskatīt mūsu darbu lapā! Ja tur neatrodi vēlamo, sūti mums sava iecerētā produkta bildi vai aprakstu, un mēs izgatavosim mēbeles tieši Tavai bērnistabai!

2. Gultiņas izmērs

Standarta matraču izmēri bērnu gultām ir:

  • 60 x 120 cm
  • 70 x 140 cm
  • 80 x 160 cm
  • 80 x 180 cm
  • 90 x 180 cm
  • 90 x 200 cm

Tā kā visas mēbeles izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma, varam pielāgoties ikviena vēlmēm un bērnu gultiņu izgatavot jebkurā citā Jums nepieciešamajā izmērā.

3. Ieejas vieta

Gultas ieeju varam veidot jebkurā Jūsu izvēlētā vietā – kreisajā vai labajā pusē, gultas vidū vai no gala. Gultai varam taisīt vaļējus arī abus sānus vai gultas priekšu taisīt bez redeles. Dažādus ieejas novietojuma veidus redzēsiet mūsu darbu galerijā!

4. Redeļu veids

Redeles varam izgatavot kantainas (protams, ar noapaļotām malām) vai apaļas. Ir iespējams arī redeļu variants, kurā koki novietoti horizontāli, paralēli gultas pamatnei. Redeles varam izgatavot noņemamas* vai stacionāras.
*pēc redeļu noņemšanas vietā, kurā tās bija piestiprinātas gultai, kokā paliks caurumiņi!

Sīkāk par redeļu veidiem lasi mūsu ierakstā Gultas bortiņu izvēle!

Kantainas biezas redeles
Kantainas biezas redeles
Apaļās redeles un noņemams bortiņš
Apaļas redeles
Kantainas plānas redeles
Kantainas plānas redeles
Mājiņgulta ar iekāpšanu abās pusēs - lādes. Bērnu gultiņa ar horizontālām redelēm un lādēm.
Horizontālas redeles

5. Skurstenis

Ja pasūtīsi mājiņgultu, izvēlies skursteņa atrašanās vietu – to iespējams novietot 4 dažādās vietās uz jumta, varam izgatavot gultiņu arī bez skursteņa.

6. Krāsa

Izvēlies krāsu no mūsu paletes! Ja tajā neatrodi sev vēlamo toni, raksti mums, palīdzēsim piemeklēt vispiemērotāko krāsu tieši Tavām mēbelēm! Varam izgatavot mēbeles arī citos toņos, ja ir zināms vēlamais tonis, kā arī krāsu katalogs, kurā šis tonis atrasts!

RAL kataloga krāsas

7. Sazinies ar mums

Kad esi sapratis, kādu gultiņu vēlies, vai arī ja vēlies, lai palīdzam ar padomu, sazinies ar mums, nospiežot zaļo vēstulītes ikonu labajā apakšējā stūrī vai rakstot mums ziņu sadaļā “Kontakti”. Vēl ar mums noteikti var sazināties ar epasta starpniecību, rakstot uz [email protected], kā arī esam aktīvi Sociālo tīklu – Facebook un Instagram – lietotāji, droši sūti mums vēstuli arī tur! 

Ja saziņa rakstveidā nav atbilstoša Tavam temperamentam, atbildēsim uz visiem jautājumiem arī pa telefonu. Varam vienoties arī par tikšanos klātienē, ja vēlaties apskatīt mūsu darbnīcu un kādu no pašlaik ražotajām gultiņām. Mūsu kontaktinformāciju atradīsi sadaļā “Kontakti“.

Mūsu darbi