Mūsu kvalitātes standarti – rūpīga pieeja ikvienai detaļai!

Mēs bieži saņemam jautājumus – kāpēc izvēlēties jūs, ja citur varam gultiņu iegādāties lētāk un saņemt ātrāk?
Protams, katrs izvēlas savām iespējām un vēlmēm visatbilstošāko variantu, tāpēc, sākot sarunu par mēbeļu izgatavošanu, vienmēr informējam mūsu klientus par līguma nosacījumiem, termiņiem, cenām. Pašlaik tirgū ir ļoti daudz ražotāju, kas izgatavo līdzīgas mēbeles. Vienlaikus mēs, liekot roku uz sirds, varam apgalvot, ka mūsu mēbeļu kvalitāti pārspēt būs ļoti grūti!
Ikviena detaļa tiek mērīta, zāģēta, pārmērīta un apstrādāta ar rokām, divas reizes slīpēta, pirms nodošanas klientam veicam kontroles salikšanu mūsmājās, lai vēlreiz pārliecinātos par ikvienas detaļas atbilstību mūsu prasībām.

Mūsu firmas zīme ir spēja pielāgoties visdažādākajām klientu vēlmēm un vajadzībām, jo katru gultiņu zīmējam un izgatavojam no “nulles”. Tādējādi ikviens modelis atšķiras no iepriekšējā un ir ideāli piemērots pasūtītājam.
Piedāvājam milzīgu krāsu paleti, no kuras izvēlēties savas gultiņas toni! Izmantojam tikai augstākās kvalitātes kokmateriālu bez zariem!

Rūpīgi, līdz milimetra precizitātei nostrādātas detaļas – mūsu kvalitātes zīme!

Ja vēlies pasūtīt visaugstākās kvalitātes mēbeles – raksti mums, kopā izstrādāsim vispiemērotākos risinājumus tieši Jūsmājām!
Ja jautājat: “Kāpēc izvēlēties jūs?” – jo ir lietas un vērtības, kas mums stāv augstāk par naudu un ātrumu – drošība, kvalitāte, meistarība, inovācijas, zināšanas, godīgums, individuāla pieeja..

ZiPa komanda