Pasūtīt

Zilganpelēka mājiņgulta bez sānu brusām jumtiņam. Gulta aprīkota ar klasisko jumtiņu un  skursteni, kas novietots kreisajā pusē, priekšā.

Gultiņa ir aprīkota ar lielām, pilna izvilkuma lādēm uz ritenīšiem. Kāju augstums šai mājiņgultai ir 25 cm.

Gultiņa ir kantainas, plānas redeles, kā arī brusa, kas savieno jumtu ar redelēm. Viss priekšēais bloks ir noņemams, kad bērniņš paaudzies. Iekāpšana ir paredzēta no labās puses.

Šai gultiņai klients vēlējās, lai jumta būtu tikai priekšējā un aizmugurējā garā brusa, taču sāni būtu vaļā, bez horizontālajām brusām augšā.

Tā kā gultas izgatavojam katram klientam individuāli, ieejas vietu, kā arī redeļu, jumtiņu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas: apaļas, kantainas-biezākas, kas ir vienā biezumā ar konstrukciju, kā arī horizontālas.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām. Redeles zem matrača, kā arī atvilktnes izgatavotas no bērza saplākšna.

Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Zilganpelēka mājiņgulta bez sānu brusām jumtiņam tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Kients iesūtīja savu rasējumu, pēc kura mēs izgatavojām šo skaisto mājiņgultu bērnam.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Ir pieejami dažādi krāsu toņi, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā vai veicot pasūtījumu mūsu veikalā!

Tags: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultu / bērnu gultu ražošana / bērnu mēbeles / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultas jauniešiem / divstāvu gultiņa / gulta bērnam / gulta bērniem / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa bērnam / gultiņa bērniem / gultiņa māja / gultiņas bērniem / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / namiņgulta / vienstāvu bērnu gultiņa / vienstāvu gulta / vienstāvu gulta bērniem / vienstāvu gultiņa / zipalv