Augstās gultas

Augstās gultas bērniem ir lielisks risinājums nelielām, bet drošām bērnistabām. Tās ir lielisks veids, kā ietaupīt vietu – mazulis spēlējas gultiņas apakšā, un, kad pienācis gulētiešanas laiks, atpūšas augšā savā skaistajā, drošajā gultiņā!

Visas bērnu gultiņas izgatavotas ar rokām mūsu ģimenes darbnīcā, ik detaļa rūpīgi mērīta un pielāgota tieši konkrētajai gultiņai.

Mūsu augstās gultas ir viegli saliekamas, pateicoties mūsu meistara izstrādātajai unikālajai koka izstrādājumu salikšanas tehnoloģijai. Ir iespējams, protams,izvēlēties piegādi un uzstādīšanu, mēs piedāvājam arī šos pakalpojumus, taču mūsu gultas salikt pašiem nav sarežģīti!

Augstās gultas iespējams veidot dažādos dizainos. Varam to veidot kā mājiņgultu,  gultu bez jumtiņa, to iespējams izgatavot arī kā veselu istabas iekārtu ar logiem, durtiām un citiem dizaina elementiem. Gultā var iekļūt pa podesta pakāpieniem vai parastām trepītēm.. Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un gultai atvēlētā budžeta!

No bezzaru priedes masīvkoka izgatavotas augstākās kvalitātes gultas, kas apstrādātas ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām vai laku. Krāsas vari apskatīt šeit!

Mūsu skaistos projektus apskati Facebook un Instagram lapās!