Palīgrīki bērnu attīstībai

Palīgrīki bērnu attīstībai – koka kāpšļi, vingrošanas centri un citi piederumi mazo cilvēciņu fiziskās attīstības veicināšanai, izgatavoti no priedes masīvkoka un bērza saplākšņa.

Koka kāpšļi, trīsstūri ar rampu vai slidkalnņu, saukti arī par Piklera trīsstūriem, kā arī jebkuras citas ierīces, kas palīdz veicināt mazo cilvēku attīstību, tiks mūsu darbnīcā izgatavoti ar īpašu rūpību un uzmanību detaļām!

Visus izstrādājumus izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma, saskaņā ar klienta dotiem raksturlielumiem, izmēriem, savienojot tos ar mūsu iespējām.

Lielākoties palīgrīki bērnu attīstībai lakoti ar bērniem drošu laku uz ūdens bāzes, retāk apstrādāti ar krāsu. Lai gan mūsu izstrādājumi lielākoties paredzēti izmantošanai iekštelpās, ja, veicot pasūtījumu, minēsiet, ka vēlaties sportot arī ārpus telpām, apstrādāsim sporta piederumus ar laku, kas paredzēta lietošanai ārpus telpām.

Ja vien jums ir ideja, kuru vēlaties realizēt, droši sūtiet to mums, vislabāk kopā ar foto vai skici. Ja vien tas atbilst mūsu materiālu iespējām, varam izgatavot praktiski jebko!

Ļoti labprāt izstrādājam dažādus projektus bērnudārziem. Izgatavojam visu, sākot no pakaramajiem un krūzīšu turētājiem Montessori dārziņiem, līdz Zviedru sienām un rotaļlietu plauktiem, galdiem un aktivitāšu centriņiem.

Palīgrīki bērnu attīstībai ir būtiska jebkuras bērnistabas sastāvdaļa – mēs palīdzēsim tiem kļūt par neatņemamu tava mazuļa ikdienas daļu!

Ieskaties mūsu Facebook un Instagram lapās! 
Cenu savam vēlamajam projektam uzzini, rakstot ziņu te!