Neparasti projekti

Neparasti projekti, kā gultas, kas apvienotas ar sporta centriem, trīsstāvu gultas, atpūtas centri, rotaļu laukumi un citi lieli, skaisti un sarežģīti projekti, kas izgatavoti pēc klienta individuāla pasūtījuma, atrodami šai sadaļā!

No bezzaru priedes masīvkoka un bērza vai priedes finiera izgatavoti augstākās kvalitātes neparasti projekti, kas apstrādāti ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām vai laku.

Visi projekti izgatavoti saskaņā ar klienta vēlmēm, pielāgojoties to telpas parametriem un citām klientam būtiskām prasībām.

Visas mēbeles un iekārtas izgatavotas ar rokām mūsu ģimenes darbnīcā, ik detaļa rūpīgi mērīta un pielāgota tieši konkrētajai gultiņai.

Mūsu mēbeles ir viegli saliekamas, pateicoties mūsu meistara izstrādātajai unikālajai koka izstrādājumu salikšanas tehnoloģijai.  Neparastajiem projektiem iesakām izvēlēties piegādi un uzstādīšanu, mēs piedāvājam arī šos pakalpojumus! Šie ir vieni no mūsu sarežģītākajiem projektiem.

Visas mēbeles iespējams veidot dažādos dizainos, izmēros u.tml. Viss atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un projektam atvēlētā budžeta!

Uzzini sava projekta izmaksas, sūtot mums skici vai projekta aprakstu! Spied šeit!

Mūsu projektus vari apskatīt mūsu Facebook un Instagram lapās!