Pasūtīt

Baltā divstāvu gultiņa ar lodziņu augšā. Mājiņgulta aprīkota ar 1 lodziņu augšējā stāvā, galvgalī. 

Bērnu gulta ir aprīkota ar lielu un ietilpīgu podestu ar 3 pilna izvilkuma atvilktnēm, kā arī 2 lielām lādēm zem gultas. Šī lielā un pamatīgā mēbele diviem mazuļiem krāsota batlā tonī. 

Redeles šai skaistajai mājiņgultai tika izvēlētas kantainas – biezas, apakšējai guļvietai priekšējais bortiņš ar laiku noņemams. Ieeja un podests ar stingrām, vertikālām margām labajā pusē.

Ieejas vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas apaļas, kantainas plānas vai horizontālas. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Lielā mājiņgulta ir izgatavota no bezzaru līmētām priedes brusām, kas ir speciāli izgatavotas ZiPa mēbeļu vajadzībām. Otrs izmantotais materiāls ir augstākās kvalitātes bērza saplāksnis. Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām un lakām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Šī mēbele tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām, klients iesūtīja savu ideju, pēc kuras mēs izgatavojām šo skaisto projektu.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / divstāvu mājiņgulta / gulta ar lodziņu / gulta ar podestu / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / zipalv