Pasūtīt

Lakota divlīmeņu gulta ar trepītēm un rotaļu vietiņu zem augstākās guļvietas ir skaists, iepriekš nebijis un bezgala interesants projekts, ko izstrādājām kopā ar klientiem, iesakot tiem vislabākos un drošākos risinājumus!

Šo gultiņu klients vēlējās bez jumtiņa, kā arī bez lādēm vai 1 lielas lādes, bet ar ieslīpām trepītēm vieglākai uzkāpšanai.

Šādam modelim ir iespējams mainīt iekāpšanas vietu, arī augšējo guļvietu varam novietot vairāk pa kreisi un apakšējo labajā pusē, atšķirībā no šī varianta.
Ir iespējamas dažādas citas variācijas, piemēram, ja nepieciešama 3.guļvieta, varam to novietot rotaļu laukuma vietā, pārvietojot trepītes uz kreiso pusi u.tml. Iespēju ir ļoti daudz, tāpēc svarīgi vienmēr nekautrēties un jautāt!

Citi iespējamie redeļu veidi –  kanainas – plānas vai kantainas-biezas, kā arī horizontālas redeles. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Šī unikālā mēbele ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir izgatavota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām, kā arī izturīga augstākās kvalitātes finiera. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Šo skaisto projektu klienti vēlējās dabīgā koka krāsā, tāpēc apstrādājām to ar ūdens bāzes laku. Ja izvēlaties krāsotu gultiņu, ir pieejami dažādi toņi! Mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu mēbeli jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Tags: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultu / bērnu gultu ražošana / bērnu mēbeles / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultas jauniešiem / divstāvu gultiņa / gulta bērnam / gulta bērniem / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa bērnam / gultiņa bērniem / gultiņa māja / gultiņas bērniem / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / namiņgulta / vienstāvu bērnu gultiņa / vienstāvu gulta / vienstāvu gulta bērniem / vienstāvu gultiņa / zipalv