Cits

Kādas mēbeles varam izgatavot? Visas!

Kumode ar kokgriezumiem, ko izgatavojis Zipa.lv meistars Jānis Bernāns ar kursabiedriem
Kādas mēbeles varam izgatavot? Visas!
Tieši tā atbildam klientiem, kuri uzdod mums šādu jautājumu!
 
Viens no biznesa pamatnosacījumiem esot zināt atbildi uz klientu jautājumu – kāpēc mums izvēlēties tieši jūs?
Klienti, tāpat kā meistari, ir ļoti dažādi un ar atšķirīgām prasībām pret savu veikumu. Pastāstīsim, kas ir pamatā mūsu standartiem.
 
Kokapstrāde nav tikai mūsu hobijs, bet gan profesija – mūsu meistars Jānis Bernāns ir apguvis stila mēbeļu galdnieka profesiju, kā arī ieguvis amatniecības kameras zeļļa diplomu Rīgas Amatniecības vidusskolā. Vēlāk viņš savas zināšanas papildinājis RTU, iegūstot Mg.sc.ing. – koka tehnoloģiju un dizaina maģistra grādu.
 
Tāpēc varam ar pārliecību teikt, ka koks ir mūsu aizraušanās UN mūsu specialitāte. Pašlaik mūsu meistara prasmes jau ir plaši novērtētas, zemāk redzams attēls, kurā tiek saņemta Ķekavas novada uzņēmēju gada balva nominācijā Gada amatnieks 2022!
 
[row] [col span=”6″ span__sm=”12″] [ux_image id=”23935″ width=”89″] [/col] [col span=”6″ span__sm=”12″] [ux_image id=”23938″ height=”100%”] [/col] [/row]
 
Klienti jautā – ko varat uztaisīt?
 
Atbilde uz jautājumu Ko mēs varam? Visu!! Tiešām visu, bet mums pieejamo materiālu robežās , un tam, protams, ir nepieciešams laiks, līdzekļi un darba rokas.
 
Pirmajā bildē ir redzams mūsu meistara un divu viņa kursa biedru ar rokām radīts meistardarbs – jauna ozolkoka kumode, kas izgatavota Rīgas Amatniecības vidusskolas diplomdarba ietvaros.
Kumode tika izgatavota pēc mēbeļu kolekcionāra īpašumā esošas identiskas mēbeles parauga, visas detaļas – karkass, kokgriezumi, virpojumi – tika izgatavoti ar rokām.
 
Ar šādu pat rūpību, kāda ielikta kumodē, mēs pieejam ikvienai mēbelei, ko izgatavojam. Tas veido termiņu, cenu un rezultātā arī mūsu produkta kvalitāti. 🙂
[gap] [divider] [blog_posts style=”normal” columns=”3″ columns__md=”1″ image_height=”56.25%”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *