Padomi

Par drošību!

Drošākās bērnu gultiņas www.zipa.lv

Mīļie vecāki, parunāsim par drošību!
Lai gan pašlaik ļoti iemīļotas ir lielās, skaistās mājiņgultas, ne visiem mazuļiem tās būs piemērotas! Droši konsultējieties ar mums, pirms pasūtīt gultiņu vai citas mēbeles s savam mazajam. Vienmēr sniedzam ieteikumus ikvienam klientam par drošību – mums pašiem ir 3 mazie un liela pieredze mēbeļu izgatavošanā un lietošanā!
Pirms pasūtīt gultiņu, ja vēlies tomēr nolemt patstāvīgi, noteikti novērtē, cik aktīvs un apdomīgs ir Tavs bērniņš!
Ja pastāv risks, ka viņš vēlēsies uzkāpt uz gultas jumta vai citām augstākām konstrukcijas daļām, taču vēl nav gana liels un spēcīgs, lai iztiktu bez kritieniem, iesakām pasūtīt pēc iespējas zemāku mājiņgultu, vislabāk tādu, kas novietota uz zemes, vai – ideālā variantā – gultiņu bez jumta!
Mēs jau vairākiem klientiem esam izgatavojuši arī šādas gultiņas un esam pārliecināti, ka tās ar savu klasisko izskatu un lielisko funkcionalitāti būs aktuālas vienmēr!
Mēs vēlamies, lai ik mazuli m būtu visdrošākā, attīstību veicinošākā un skaistākā vide, kurā augt, un ticam, ka, sadarbojoties ar mazuļu vecākiem, mēs saviem mazajiem varam to nodrošināt!

Mīļie, domājam par drošību, pirms pasūtām jebkādas mēbeles saviem mazajiem!
Un, protams, ikvienu bērnu mēbeli iesakām stiprināt pie sienas, īpaši tas attiecas uz skapjiem, augstajām un divstāvu gultām!

Gultiņa ar matraci gandrīz uz zemes

Gultiņa bez jumta – mazuļiem visdrošākais variants!

Sargāsim savus mazos no nelaimes gadījumiem, izvēloties tiem atbilstošas un drošas mēbeles un citus piederumus!

ZiPa komanda