Pasūtīt

Pašam sava trīskrāsu gulta – rotaļu istabiņa.. Vai var būt kas brīnišķīgāks par šo?

Fantastiska augstā gultiņa, kuras 1.stāvā izvietota plaša rotaļu telpa ar durvīm,un 2 lodziņiem. Īpaši parocīgu šo glultiņas modeli padara podests ar tajā iestrādātajām atvilknēm rotaļlietu, grāmatu, apģērbu vai citu lietu uzglabāšanai.

Guļvietas izmēru šim modelim varam izgatavot jebkādu, pielāgojoties klienta vajadzībām.

Augsto mājņgultu iespējams izgatavot citos dizainos pēc klienta vēlēšanās, varam pievienot skurstenīti vai noņem jumtiņa daļu nost pavisam.

Podests aprīkots ar 3 ietilpīgām pilna izvilkuma lādēm.

Šādai gultiņai podestu varam izvietot otrā pusē vai arī priekšā – skaties mūsu galerijā, kā izskatās līdzīgs modelis ar podestu priekšpusē.

 trīskrāsu gulta – rotaļu istabiņa izgatavota ar kantainām, biezām redelēm.

Varam izgatavot to arī ar citiem redeļu veidiem ap guļvietu, taču visharmoniskāk šī bērnu gultiņa izskatīsies tieši ar kantainām – biezām redelēm.

Citi iespējamie redeļu veidi – horizontālas vai vertikālas, apaļas vai kantainas – plānas. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir izgatavota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām, kā arī augstākās kvalitātes bērza finiera.

Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Tags: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultu / bērnu gultu ražošana / bērnu mēbeles / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultas jauniešiem / divstāvu gultiņa / gulta bērnam / gulta bērniem / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa bērnam / gultiņa bērniem / gultiņa māja / gultiņas bērniem / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / namiņgulta / vienstāvu bērnu gultiņa / vienstāvu gulta / vienstāvu gulta bērniem / vienstāvu gultiņa / zipalv