Pasūtīt

Izvelkamā divstāvu mājiņgulta bez lādes. Mājiņgultas dažādos variantos ir gadu pieprasītākais bērnu gultiņu veids, un izvelkamās divstāvu gultiņas  ir ļoti populāras neielās bērnistabās. Lai taupītu vietu, apakšējo stāvu var izvilkt laukā tikai uz gulēšanas laiku, vai arī novietot to atsevišķi. Apakšējā gultiņa ir autonoma un nav savienota ar augšējās gultas karkasu. 

Šo gultiņu klients vēlējās bez skursteņa, bez redelēm pie iekāpšanas vietas 2. stāvā, ar podestu, bez lielās lādes zem gultas. Gultiņai tika izvēlētas kantainas – plānas redeles.

Ieejas vietu, veidu (ar vai bez durvis veidojošo brusu), skursteņa un lādes esamību, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt.

Citi iespējamie redeļu veidi – Vertikālas: apaļas vai kantainas-biezas, kā arī horizontālas. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Izvelkamās divstāvu mājiņgultas ir izgatavotas no bezzaru līmētas priedes, kas ir ražota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām. Otrs materiās, ko izmantojam, ir augstākās kvalitātes bērza finieris. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Jāņem vērā, ka šim modelim augšējā guļvieta vienmēr būs par 10 cm garāka kā apakšējā, piemēram, ja augšā guļvieta ir 180×90 cm, apakšā tā būs 170×90 cm.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / gultiņa / individuāls dizains / interjers / izvelkamā divstāvu gulta / izvelkamā divstāvu gultiņa / izvelkamā gulta / izvelkamā gultiņa / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / zipalv