Pasūtīt

Augstā mājiņgulta ar horizontālām redelēm un podestu priekšā.

Guļvietas izmēru varam izgatavot jebkādu, pielāgojoties klienta vajadzībām.

Augsto gultu iespējams izgatavot arī parasto gultiņu bez mājiņjumta, ja klients vēlas gultu ar jumtiņu, tai varam pievienot arī skursteni. 

Podests aprīkots ar 3 ietilpīgām pilna izvilkuma lādēm.

Ieejas vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus. Šīm gultām citas iespējamās iekāpšanas vietas būtu otrā pusē priekšā vai galā labajā vai kreisajā pusē.

Citi iespējamie redeļu veidi –  vertikālas: apaļas, kantainas – biezas vai kantainas – plānas. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir izgatavota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām, kā arī augstākās kvalitātes bērza finiera.

Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: augstā gulta / bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gulta ar rotaļu laukumu / gultiņa / gultiņa ar rotaļu laukumu / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / podests / zipalv