Cits

Projekts īstenots!

Labi jaunumi!
Tikko esam veiksmīgi noslēguši projektu, kura ietvaros iegādājāmies kokapstrādes darbagaldu, kas būtiski uzlabos mūsu darbnīcas tehnisko bāzi un atvieglos sarežģītāko kokapstrādes procedūru veikšanu. Pateicoties šim solim, tagad darbu varēsim veikt vēl ātrāk un kvalitatīvāk, pieaugs izstrādāto detaļu precizitāte!

Mūsu izgatavotās bērnu mēbeles un piederumi bērnu attīstībai ir izgatavoti pēc visaugstākajām kvalitātes prasībām, lai to panāktu, vienmēr uzlabojam savu zināšanu un tehnisko bāzi!

No sirds pateicamies par atbalstu, drošo plecu un zināšanu bāzi mūsu lielajiem palīgiem visa projekta garumā!

 
[ux_image id=”24942″]
 
Informācija par projektu

SIA “BCB-Eko” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied zeme” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 līdzfinansēto projektu “BALANSA KONSTRUKTORA SĒRIJVEIDA RAŽOŠANAS UZSĀKŠANA” Nr. 22-04-AL02-A019.2101-000016 ir iegādājusies kokapstrādes darbagaldu.

[ux_image id=”24936″]

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē
http://ec.europa.eu/…/rural-development…/index_lv.htm)

Uz arvien jaunām virsotnēm!

www.zipa.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *