Baltā trīsstāvu gultiņa

Baltā trīsstāvu gultiņa

Izgatavota pēc individuāla pasūtījuma, baltā trīsstāvu gultiņa bija mūsu pirmais trīsguļamo gultu projekts. Kā jau viss mūsu darītais, arī šis izdevās lieliski! Klients vēlējās šādu gultas modeli, ko pielāgojām pieejamajam klienta griestu augstumam. 
Šī gultiņa aprīkota ar divām trepītēm, vienas ved uz 2.stāvu, otras paredzētas nokļūšanai augšējā stāvā. 

Klients gultiņai izvēlējās horizontālas redeles, taču tās iespējams izgatavot arī jebkurā no 3 mums pieejamajiem vertikālo redeļu veidiem. Vairāk par redeļu veidiem var izlasīt šeit

Visām gultām, taču īpaši augstajām ir svarīgi aprēķināt nepieciešamos augstumus, lai gultu varētu ekspluatēt droši, taču vienlaikus arī ērti. Jo lielāks ir istabas griestu augstums, jo lielākas atstarpes iespējamas starp stāviem. Šai gadījumā griestu augstums bija neliels, tāpēc attālums starp stāviem ir 70 cm.

Kā jau visas mūsu gultas, arī šī skaistā, drošā un kvalitatīvā gulta izgatavota no Premium klases priedes kokmateriāla un augstākā labuma bērza saplākšņa. Visas detaļas ir krāsotas ar sertificētām, bērniem drošām ūdens bāzes krāsām.

Ikviena maliņa apstrādāta tā, lai nebūtu asu stūru un bērniem būtu droši tajā spēlēties un atpūsties. 

Gultas guļvietu izmērus varam pielāgot Jūsu vajadzībām un bērnistabas izmēriem. Ja gulta paredēta istabai ar augstiem griestiem, tai apakšā varam paredzēt vietu arī vienai vai divām atvilktnēm mantu, gultasveļas vai citu lietu uzglabāšanai.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!