Stūra mājiņgulta ar lodziņu un atvilktni

Stūra mājiņgulta ar lodziņu un 1 atvilktni

Stūra mājiņgulta ar lodziņu un atvilktni – guļvietu izmēri 140×70 cm, redeles apaļas. Labās puses gultiņa kā dīvāniņš,  bez priekšējā bortiņa. 

Lāde zem labās puses guļvietas, lādi ir iespējams, ieliekot matraci, izmantot kā trešo gultas vietu vai kā rotaļu vietu, lai nebūtu jākārto mantas.

Lādes galos ir iestrādātas atdures, lai to nevarētu iestumt dziļāk, kā tā ir paredzēta. Logs ir izgatavots no viena liela bērza finiera gabala, tam virsū stiprinot dekoratīvās līstes.

Gultiņa ir izgatavota no līmētas bezzaru priedes, kas ir salīmēta speciāli mūsu vajadzībām. Lāde, logs, redeles zem matrača ir izgatavoti no bērza saplākšna.

Gultiņa ir krāsota ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām, kas ir sertificētas un atbilst Eiropas standartu prasībām.

Redeles gultiņai ir iespējamas četros veidos/Pirmais ir apaļās, kā tas redzams šai konkrētajai gultiņai. Citi iespējamie redeļu veidi: horizontālas redeles, kantainas-biezas, t.i. vienā biezumā ar konstrukcijas brusām un kantainas-plānas, t.i. uz pusi plānākas par konstrukcijas nesošajām brusām.

GuItiņu ir iespējams krāsot dažados toņos, arī vairākos toņos.

Visas gultiņas, taču īpaši šīs fantastiski izkatās ar dažādām dekorācijām, kā, piemēram, lampiņas, karodziņi un citi  aksesuāri.

Šajā izkārtojumā iesakām guļvietu izmērus izvēlēties līdz 160/180 cm garus, bet, pievienojot papildus atbalsta opciju, varam šādu pašu gultu taisīt arī ar lielākām guļvietām.

Ja vēlaties šādu gultiņu pasūtīt vai, ja ir citi jautājumi rakstiet mums, ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un izgatavosim šādu gultiņu!

 

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!