Divstāvu gulta ar polsterējumu

Divstāvu gulta ar polsterējumu

Divstāvu gulta ar polsterējumu ir mūsu pirmais solis šādu – koka + auduma – mēbeļu pasaulē!

Un, kā jau viss, ko darām – lielisks rezultāts panākts jau pirmajā reizē! 

Šī milzīgā (290 cm augstā) koka gulta izgatavota no īpaši izmeklētām, ideālām priedes koka brusām, kuras izgatavotas tieši mums pēc īpaša pasūtījuma.

Ikviena brusa līmēta no speciāli izlasītiem bezzaru priedes koka gabaliņiem. Salīmētas kopā, tās veido ļoti izturīgas, turklāt arī skaistas koka detaļas!
Lādes, paneļi, gultas redeles un vēl citas lielās koka daļas izgatavotas no īpaši piemeklēta priedes saplākšņa. 

Un, protams, polsterējums – pašlaik to vēl izgatavojam sadarbībā ar citu uzņēmumu, taču, ja būs pieprasījums, mūsu meistars ir vienmēr gatavs apgūt jaunas prasmes!  

Guļvietu izmērs abiem gultas stāviem ir 90×200 cm. Trepītes krāsotas ar bērniem drošu krāsu, pārējā gultiņa apstrādāta ar ūdens bāzes laku. Tīkla pinumu radīja mūsu meistars pats savām rokām.

Kā visām mūsu izgatavotajām mēbelēm, arī šai gultai ir divu gadu garantija. Un šādu gultiņu varam izgatavot arī jums, taču noteikti jāveic kārtīga istabas mērīšana pirms šāda projekta izstrādes, jo, kā redzams attēlos, iekārtas augšējā daļa sniedzas gandrīz līdz griestiem, līdz ar to ik centimetrs ir no svara, lai šāda izmēra gulta gan labi izskatītos un būtu funkcionāla, gan arī tiktu nostiprināta un būtu droša bērniem!

Paldies mūsu klientiem, ka uzticējāt mums šo darbu un ļāvāt iemēģināt roku jauna veida mēbeļu izstrādē! Esam gatavi arvien jauniem izaicinājumiem!
Varbūt nākamā gultiņa mūsu mājaslapā būs Tavējā?

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!