Divstāvu gulta ar atšķirīgiem guļvietu izmēriem

Divstāvu gulta ar atšķirīgiem guļvietu izmēriem

 

Divstāvu gulta ar atšķirīgiem guļvietu izmēriem – lielāku guļvietas izmēru apakšā, par 40 cm šaurāku augšstāvā.

Guļvietas izmērs augšai 90×180 cm un apakša 130×180 cm.
Uz 2.stāvu ved platas, drošas trepes – platais pakāpiens būs īpaši drošs arī maziem bērniņiem!

Zem gultas divas lielas, pilna izmēra lādes uz ritenīšiem, kuru galos ir iestrādātas atdures. Tas nodrošina, ka lādi nevar iestumt dziļāk, un lādes nostājas savā vietā.

Lādes ir lielas un ļoti izturīgas, esam paredzējuši situāciju, ka bērns tajās var kāpt iekšā un nepieciešamības gadījumā spēlēties, ļoti ērti pēc bērna spēlēšanas lādi pastumt zem gultas ar visām mantām un vēlāk to atkal izvilkt un turpināt spēlēties. Palīdzam vecākiem saglabāt vēsu prātu un ietaupīt laiku, kas tiktu patērēts bērnistabas kārtošanai! Lai izvilktu lādi līdz galam, ja gulta izmatavota augstāk minetajos izmēros, ir nepieciešams vismaz 260 cm kopējais istabas platums.

Papildus gultiņas izturībai un drošībai zem gultas ir iestrādāta piektā kāja.

Gulta izgatavota no līmētas bezzaru priedes, bet lādes, kāpnes, redeles zem matrača izgatavotas no bērza saplākšņa.  Visas detaļas krāsotas ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām, kas ir sertificētas un atbilst Eiropas standartu prasībām. 

Gultiņai tika izvēlētas horizontāla tipa redeles, bet ir iespējams arī izgatavot vertikālās redeles, kas ir vienā biezumā ar brusām vai uz pusi plānākas, vai apaļas redeles.

Šo gultu varam izgatavot Jums nepieciešamajos izmēros. Krāsu toni ir iespējams izvēlēties tādu, kā Jums ir nepieciešams, kā arī krāsot divos vai vairākos toņos!

 

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!