Divlīmeņu stūra gulta ar galdu 

Divlīmeņu stūra guta ar galdu

Šis brīnišķīgais komplekts – divlīmeņu stūra gulta ar galdu – radīts mūsu pastāvīgajiem klientiem. Viņiem šis ir jau 4. mūsu rokām izgatavotais koka izstrādājums! Mēs, protams, priecājamies par ikvienu klientu, taču vislielāko gandarījumu rada klienti, kuri pie mums atgriežas atkal un atkal! 

Komplekts izgatavots pēc īpaša pasūtījuma klienta vēlamajā augstumā un izmēros. Vienas gultas garums ir 180 cm,  otras 200 cm. Augšējā guļvieta atrodas 180 cm augstumā no zemes. Zem apakšējās gultas izvietota 1 lāde – tas darīts ar nolūku, jo blakus gultai novietots mūsu izgatavots rakstāmgalds, kas neļautu piekļūt otrai lādei. Ja klients izvēlētos pasūtīt tikai gultu un nenovietot zem augšējās guļvietas galdu, apakšējo gultu aprīkotu ar 2 lādēm. 

Šim komplektām klienti izvēlējās apaļas redeles, gultas un galda korpusu krāsojām baltus, lādi zem gultas, galda virsmu, kā arī rakstāmgalda atvlktnes izgatavotas no lakota priedes saplākšņa. 

Rakstāmgalda lādes aprīkotas ar soft close vadotņu sistēmām, visas 4 lādes ir dziļas un ietilpīgas.

Mēbeles apstrādātas ar bērniem drošu krāsu un laku uz ūdens bāzes, izgatavotas no Premiu klases kokmateriāliem. 

Šo gultu varam izgatavot Jums nepieciešamajos izmēros. Krāsu toni ir iespējams izvēlēties tādu, kā Jums ir nepieciešams, kā arī krāsot divos vai vairākos toņos!

Mēbeles, kas pasūtītas zipa.lv, nekad nebūs tikai skaistas, vienmēr arī drošas! Par to rūpējoties, sniedzam ikvienam mūsu darbam 2 gadu garantiju, kā arī konsultējam klientus par vislabākajiem un drošākajiem risinājumiem viņu idejām! Arī šoreiz klientu brīdinājām, ka augstums 180 cm no zemes nav piemērots maziem bērniņiem, klients mūsu sniegto informāciju ņēma vērā un solīja, ka augšējā gultiņā gulēs lieli un drosmīgi gulētāji! 

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!