Balti brūnā divstāvu mājiņgulta ar dēlīšu jumtu un logu ar kasti

Brūni baltā gulta ar dēlīšu jumtu un loga kasti

 

Šī skaistā balti brūnā divstāvu mājiņgulta, kā visi mūsu projekti, izgatavota pēc īpaša pasūtījuma.

Šai gadījumā stāsts bija pavisam īpašs, jo jaunais īpašnieks pie mums gultiņu pasūtīt un visas pasūtījuma detaļas saskaņot brauc no otra Latvijas gala! Mēs, protams, vienmēr priecājamies satikt mūsu klientus klātienē!

Šim projektam pasūtītājs vēlējās lielu lodziņu, pie kura vēlāk piestiprināt žalūzijas, un dēlīšu jumtiņu. Divkrāsaino gultiņu īpaši skaistu un elegantu padara lielais un pamatīgais četru pakāpienu podests, kā arī 2 lādes zem gultas, kuras, tāpat kā podesta lādes, jumtiņš un logs, krāsoti brūnganā tonī.
Gultai klients izvēlējās horizontālas redeles, kuras apņem abas guļvietas. Iekāpšana abām gultiņām ir no kreisās puses. 
Lādes gan zem gultas, gan podestā ir pilna izvilkuma – tās ievietotas mēbelē līdz aizmugurējai sieniņai. Tādā veidā izgatavotas lādes ir ar milzu ietilpību, kas ir īpaši svarīgi dažādu mantu – grāmatu vai drēbju, vai rotaļlietu u.c. – uzglabāšanai.

Balti brūnās divstāvu mājiņgultas nesošās daļas, redeles, kā arī podesta margas izgatavotas no Premium klases līmētām priedes koka brusām. Podestu, sienu ar lodziņu, jumta dēļus un redeles zem matrača ražojam no augstākā labuma bērza saplākšņa. 

Visas gultiņas daļas krāsotas ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām. Ikviena maliņa apstrādāta tā, lai nebūtu asu stūru un bērniem būtu droši tajā spēlēties un atpūsties. 

Gultas guļvietu izmērus varam pielāgot Jūsu vajadzībām un bērnistabas izmēriem.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!