Pasūtīt

Zilpelēkā gultiņa māja ar klasisko jumtiņu  ir viena no iecienītkajām krāsu kombinācijām, ko iemīļojuši mūsu klienti. Galerijā varat redzēt 3 dažādas gultiņas, katrai cita komplektācija un izmēri. 

Gultiņas ir aprīkota ar 2 lielām, pilna izvilkuma lādēm uz ritenīšiem. Kāju augstums šai mājiņgultai klasiskajā kombinācijā ir 25 cm, taču 2.bildē varat redzēt gultiņu ar 35 cm augstām kājiņām, jo klients vēlējās īpaši lielas un ietilpīgas lādes.

Gultiņas ir aprīkotas ar vertikālām, apaļām redelēm, un priekšējā redele ir noņemama, kad bērniņš paaudzies. Iekāpšana ir paredzēta no labās puses.

Tā kā gultas izgatavojam katram klientam individuāli, ieejas vietu, kā arī redeļu veidus, skursteņa atrašanās vietu, krāsojumu iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas: kantainas-plānas vai kantainas-biezākas, kas ir vienā biezumā ar konstrukciju, kā arī horizontālas.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām. Redeles zem matrača, kā arī atvilktnes izgatavotas no bērza saplākšna.

Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Zilpelēkā gultiņa māja ar klasisko jumtiņu tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Kients iesūtīja savu rasējumu, pēc kura mēs izgatavojām šo skaisto mājiņgultu bērnam.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Ir pieejami dažādi krāsu toņi, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Šīs gultiņas toņi: RAL 7000 un RAL 6027

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa māja / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv