Pasūtīt

Zilā gulta – rotaļu laukums 3 vienā. Patiesībā šī universālā iekārta pilda trīs ļoti nozīmīgas funkcijas bērnistabā: gulta – mantu glabātava – aktivitāšu un sporta centrs bērniem!

Šo fantastisko projektu izgatavojām pēc klienta skices un saskaņā ar mazā, aktīvā cilvēciņa vecāku vēlmēm.

Kopā veicām uzmērīšanu, saskaņojām vēlamās detaļas un krāsas, kā arī, kā ikvienā projektā, ievērojām labo praksi gultu izgatavošanā un mēbeļu drošības jomā!
Guļvietas izmērs šim projektam bija 120*190 cm.

Uz 2.stāvu ved platas, drošas kāpnes, ikvienā pakāpienā iestrādātas dziļas, ietilpīgas atvilktnes rotaļlietu, apģērbu, grāmatu vai citu ikviena bērna ikdienā ļoti nepieciešamu lietu uzglabāšanai.
Zem gultas 2 lielas lādes, arī aiz guļvietas pie sienas 2 vertikālas uzglabāšanas vietas, kas aizvērtā veidā kalpo kā neliels, bet ļoti ērts galdiņš – uz tā var novietot mīļāko rotaļlietu, pašlaik lasāmo grāmatu, naktslampiņu, telefonu vai citas nepieciešamas lietas.

Zilā gulta – rotaļu laukums 3 vienā izgatavota no līmētas bezzaru priedes, lādes, kāpnes, redeles zem matrača izgatavotas no bērza saplākšna. Visa konstrukcija krāsota ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām un laku, kas ir sertificētas un atbilst Eiropas standartu prasībām. 

Augšējā stāvā ierīkota rotaļu un sporta vieta bērniem ar dažādām kāpšanas, līšanas, lekšanas opcijām. Gultiņa aprīkota arī ar izturīgu un funkcionālu zviedru sienu, kas veicina bērna fizisko attīstību.

Šo iekārtu varam izgatavot Jums nepieciešamajos izmēros, pielāgojot Jūsu bērnistabas izmēriem. Krāsu toni ir iespējams izvēlēties, tādu kā Jums ir nepieciešams kā arī krāsot divos vai vairākos toņos!

Pasūtīt šādu gultu – rotaļu laukumu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

 

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gulta ar rotaļu laukumu / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / rotaļu centrs / rotaļu laukums / sporta centrs / zipalv