Pasūtīt

Divstāvu mājiņgulta ar apdares dēlīšiem – pirmais šāda veida darbs mūsu kolekcijā! Pateicamies klientiem par izdomu un uzticēšanos mums tā izgatavošanas procesā!

Šī skaistā divstāvu gultiņa ir aprīkota ar visām mazuļiem nepieciešamajām funkcijām ērtai un drošai gultas izmantošanai. 
Gultai zem pirmā stāva guļvietas novietota milzīga lāde, kuras izmērs ir identisks guļvietām augšējos stāvos, attiecīgi tā var tikt izmantota kā vēl viena guļvieta. Protams, lādē var uzglabāt arī mantas, drēbes, grāmatas, to var izmantot tā rotaļu laukumiņu ar iespēju vienkāršāk sakārtot izmantotās rotaļlietas – pēc spēlēšanās lādē to pastumj zem gultas – un istaba sakārtota! Fantastiska opcija vecākiem un bērniem, kas palīdzēs ietaupīt kā laiku, tā nervu šūnas.

Uz otro stāvu ved kāpnes – podests, kas aprīkots ar margām gan sānos, gan pie sienas. Podestā iestrādātas 4 pilna izvilkuma lādes. Katra lāde ir atšķirīga garuma, apakšējā ir daudz lielāka par augšējo, katra lāde izvelkama pilnā garumā.

Otrajā stāvā gultiņa aprīkota ar daļēji nosegtu dēlīšu jumtu, kā arī skursteni – jo kā gan māja bez tā! 
Šī skaistā divstāvu mājiņgulta veidota ar dēlīšu apdari – katrs dēlītis ar īpaši piemeklētām skrūvēm piestiprināts pie nesošās konstrukcijas. 
Gultu pievilcīgu padara tās īpaši skaistais dizains ar 3 lodziņiem – divi iestrādāti gultas galā, pirmajā un otrajā stāvā. Trešais lodziņš aprīkots ar skaistu un dekoratīvu palodzi un novietots otrā stāva priekšējā sienā! 

Vēl viens papildu bonuss šai skaistajai divstāvu gultiņai – labajā pusē novietots unikāls putnubūrītis! Tas kalpo kā brīnišķīgs dizaina elements!

Gultas guļvietu izmērus varam pielāgot Jūsu vajadzībām un bērnistabas izmēriem. 

Krāsas savam projektam varat izvēlēties šeit! Mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / divstāvu mājiņgulta / gulta ar jumtu / gulta ar lodziņu / gulta ar podestu / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / zipalv