Pasūtīt

Plaukts mājas formā ir brīnišķīgs interjera elements, kas piestāvēs ikvienai bērnistabai, īpaši komplektā ar tik ļoti iecienīto mājiņgultu.

Ikviens vecāks vēlas, lai viņu mazulis attīstās drošā un viņam piemērotā vidā, un dažas ģimenes ir gatavas pārvērst bērnistabu par īstu paradīzi mazajam cilvēciņam, sniedzot visu iespējamo, lai palīdzētu, atbalstītu un veicinātu bērna attīstību, kā fizisko, tā emocionālo un garīgo. Šī mēbele palīdzēs uzglabāt bērna mīļākās attīstošās rotaļlietas, skaistākās grāmatas un citas mazulim nepieciešamās lietas.

Šis plaukts mājas formā izgatavots no līmētām priedes masīvkoka bezzaru brusām un bērza finiera, tā ir liela, skaista un pamatīga mēbele bērnistabai – rotaļlietu, grāmatu vai citu lietu uzglabāšanai. Skaistais mājas dizains lieliski izskatīsies bērnistabā, kas aprīkota ar koka gultiņu un citiem dizaina elementiem.

Plaukta ārējie izmēri ir 200 x 90 x 30 cm.

Noteikti jāatceras, ka augstas bērnu mēbeles viemēr ieteicams stiprināt pie sienas!

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Iedvesmu šādam vai līdzīgiem projektiem var smelties Pinterest!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultu / bērnu gultu ražošana / bērnu mēbeles / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultas jauniešiem / divstāvu gultiņa / gulta bērnam / gulta bērniem / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa bērnam / gultiņa bērniem / gultiņa māja / gultiņas bērniem / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / mēbeļu komplekts / montessori / montessori gultiņa / namiņgulta / plaukts / plaukts mājiņas formā / plaukts rotaļlietām / rotaļlietu plaukts / vienstāvu bērnu gultiņa / vienstāvu gulta / vienstāvu gulta bērniem / vienstāvu gultiņa / zipalv