Pasūtīt

Pelēkā mājiņgulta ar 2.tipa jumtiņu un īpaši mazu atstarpi starp redelēm. Šī bija mūsu pirmā gultiņa ar 2.tipa jumtiņu. Klients to vēlējās ar pēc iespejas mazāk horizontālajām brusām, tāpēc aizmugurē nelikām šim jumtiņu tipam aktuālo horizontālo brusu, kuru varat redzēt daudzām citām mājiņgultām ar 2.tipa jumtiņu.

Gultiņas kāju augstums šai mājiņgultai ir 25 cm.

Gulta – mājiņa ir aprīkota ar vertikālām, kantainām plānām redelēm. Iekāpšana gultā ir paredzēta pa vidu. 

Tā kā gultas izgatavojam katram klientam individuāli, ieejas vietu, kā arī redeļu veidus, skursteņa atrašanās vietu, krāsojumu iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas: apaļas, kantainas-biezākas, kas ir vienā biezumā ar konstrukciju vai horizontālas. Iespējams izgatavot gultu arī ar ne tik mazu atstarpi starp redelēm.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām. Redeles zem matrača, kā arī atvilktnes izgatavotas no bērza saplākšna.

Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Pelēkā mājiņgulta ar 2.tipa jumtiņu un īpaši mazu atstarpi starp redelēm tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Kients iesūtīja savu rasējumu, pēc kura mēs izgatavojām šo skaisto mājiņgultu bērnam.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Ir pieejami dažādi krāsu toņi, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā. Šīs gultiņas tonis: RAL 7046

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divkrāsu gultiņa / gulta divās krāsās / gulta mājiņa / gultiņa / gultiņa māja / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv