Pasūtīt

Mājiņgulta ar logu un plauktiem, balta.  Bērnu gultiņa aprīkota ar moderno 2.tipa jumtiņu. Šīs namiņgultas, kā redzams attēlos, varam izgatavot ar logu un plauktiem, kā arī iekāpšanas vietu abās pusēs.

Gultiņas kāju augstums šai bērnu gultai ir 25cm.

Mājiņgulta ar logu un plauktiem ir aprīkota ar vertikālām, kantainām biezām redelēm. Iekāpšanu gultā varam paredzētno sāna vai arī pa vidu. Šai īpaši skaistajai, baltajai vienstāvu bērnu gultiņai ir brīnišķīgs, dekoratīvs lodziņš, kā arī 2 skaisti, bet vienlaikus funkcionāli grāmatu vai rotaļlietu plauktiņi.

Tā kā gultas izgatavojam katram klientam individuāli, ieejas vietu, kā arī redeļu veidus, skursteņa esamību, atrašanās vietu, krāsojumu iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas: apaļas, kantainas-plānas, kas ir uz pusi plānākas par konstrukciju vai horizontālas. Iespējams izgatavot gultu arī ar mazāku atstarpi starp redelēm.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Mājiņgulta ar logu un plauktiem, balta, ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām. Redeles zem matrača, kā arī atvilktnes izgatavotas no bērza saplākšna.

Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Baltā mājiņgulta ar logu un plauktiem tika izgatavota, pielāgojoties mazā cilvēciņa vecāku vēlmēm un bērna vajadzībām. 

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Ir pieejami dažādi krāsu toņi, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā. Šīs gultiņas tonis: balta!

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā vai veicot pasūtījumu veikalā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultu / bērnu gultu ražošana / bērnu mēbeles / divkrāsaina gultiņa / divkrāsu gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultas jauniešiem / divstāvu gultiņa / gulta bērnam / gulta bērniem / gulta divās krāsās / gultiņa / gultiņa bērnam / gultiņa bērniem / gultiņa māja / gultiņas bērniem / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / namiņgulta / vienstāvu bērnu gultiņa / vienstāvu gulta / vienstāvu gulta bērniem / vienstāvu gultiņa / zipalv