Pasūtīt

L-veida mājiņgulta slidkalniņu.  Šī skaistā un oriģinālā L-veida mājiņgulta aprīkota ar 2 plauktiņiem, sienu ar tajā iestrādātu lodziņu, kā arī uzliekamu slidkalniņu. 

Šai L-veida gultiņai ir 2.tipa izkārtojums – viena gultiņa atrodas pilnībā zem jumtiņa, otra ārpusē. 

Šai konkrētajai gultiņai klienti vēlējās 2 atšķirigus gulvietu izmērus – 140×70 cm un 160×80 cm. 

Lādes ir pilna izvilkuma un novietotas zem abām guļvietām, zem vienas guļvietas 2 gab., zem otras viena.

Atvilktņu galos ir iestrādātas atdures, lai tās nevarētu iestumt dziļāk, kā tas ir paredzēts. Logs ir izgatavots no viena liela bērza finiera gabala, tam virsū stiprinot dekoratīvās līstes.

Gultiņa ir izgatavota no līmētas bezzaru priedes, kas ir salīmēta speciāli mūsu vajadzībām. Lādes, logs, redeles zem matrača ir izgatavoti no bērza saplākšna.

Gultiņa ir krāsota ar bērniem drošām ūdens bāzes krāsām, kas ir sertificētas un atbilst Eiropas standartu prasībām.

Redeles gultiņai ir iespējamas četros veidos/Pirmais ir apaļās, kā tas redzams šai konkrētajai gultiņai. Citi iespējamie redeļu veidi: horizontālas redeles, kantainas-biezas, t.i. vienā biezumā ar konstrukcijas brusām un kantainas-plānas, t.i. uz pusi plānākas par konstrukcijas nesošajām brusām.

GuItiņu ir iespējams krāsot dažados toņos, arī vairākos toņos.

Stūra gultiņas fantastiski izkatās ar dažādām dekorācijām, kā, piemēram, lampiņas, karodziņi un citi  aksesuāri.

Šajā izkārtojumā guļvietu izmēri nav ierobežoti, šādu gultu varam izgatavot jebkādā Jums nepieciešamā izmērā, pielāgojot Jūsu matračiem u.tml.

Ja vēlaties šādu gultiņu pasūtīt vai, ja ir citi jautājumi rakstiet mums, ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un izgatavosim šādu gultiņu!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gulta ar lodziņu / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / koka trīsstāvu gulta / l-veida gulta / l-veida gultiņa / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / stūra gulta / stūra gultiņa / stūra mājņgulta / zipalv