Pasūtīt

Divstāvu mājiņgulta ar podestu bez margām.

Mājiņgultas dažādos variantos ir gadu pieprasītākais bērnu gultiņu veids, un divstāvu mājiņgultas  ir ļoti populāras kā lielās, tā pavisam mazās bērnistabās. Šīs gultiņas klienti pasūtīja bez sānu roktura podestam, kā arī bez lādēm zem gultas.

Kā redzams bildēs, gultai iespējamas 2 dažādas ieejas vietas kā apakšējai, tā augšējai guļvietai, iespējams izvēlēties arī skursteņa esamību un atrašanās vietu. Ja nepieciešams, gultu varam izgatavot arī ar lādēm apakšā.
Gultiņām tika izvēlētas kantainas – biezas redeles.

Citi iespējamie redeļu veidi – Vertikālas: apaļas vai kantainas-plānas, kā arī horizontālas redeles. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Šīs lielās, skaistās divstāvu mājiņgultas ir izgatavotas no bezzaru līmētas priedes brusām, kas ir ražotas īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām. Otrs materiās, ko izmantojam, ir augstākās kvalitātes bērza finieris. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv