Pasūtīt

Divlīmeņu gultiņa ar lādi, trepītēm un rotaļu vietiņu zem augstākās guļvietas ir skaists, interesants variants līdzīgai gultiņai, ko izgatavojām bez lielās lādes zem apakšējās guļvietas.

Arī šis klients gultiņu vēlējās bez jumtiņa, ar ieslīpām trepītēm vieglākai uzkāpšanai, turklāt ar lielu lādi zem apakšējās gultas, ko nepieciešamības gadījumā var izmantot arī kā 3. guļvietu.

Šādam modelim ir iespējams mainīt iekāpšanas vietu, arī augšējo guļvietu varam novietot vairāk pa kreisi un apakšējo labajā pusē, atšķirībā no šī varianta.
Ir iespējamas dažādas citas variācijas, piemēram, ja nepieciešama 3.guļvieta, varam to novietot rotaļu laukuma vietā, pārvietojot trepītes uz kreiso pusi u.tml. Iespēju ir ļoti daudz, tāpēc svarīgi vienmēr nekautrēties un jautāt!

Citi iespējamie redeļu veidi –  kanainas – plānas vai kantainas-biezas, kā arī horizontālas redeles. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Šī skaistā bērnu gulta ir izgatavota no bezzaru līmētām priedes brusām, kas ir izgatavotas īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām, kā arī izturīga augstākās kvalitātes finiera. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām un lakas uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Šo skaisto projektu klienti vēlējās dabīgā koka krāsā, tāpēc apstrādājām to ar ūdens bāzes laku. Ja izvēlaties krāsotu gultiņu, ir pieejami dažādi toņi! Mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu mēbeli jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divlīmeņu gulta / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / individuāla dizaina gulta / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv