Pasūtīt

Šī fantastiski skaistā un bagātīgi aprīkotā divstāvu mājiņgulta ir divu mazu cilvēciņu, kā arī viņu vecāku sapnis! 

Skaists lodziņš ar četrām rūtīm, turklāt komplektā ar funkcionnālu un izturīgu palodzi, kurā var ievietot gan puķupodus, gan rotaļlietas! Dēlīšu jumtiņš uz pusjumtiņa īpaši omulīgai atmosfērai 2,stāva gultiņā! Katrā stāvā galvgalī izveidots funkcionāls un noderīgs plauktiņš vismīļākajām mantiņām vai grāmatām. Un, protams, milzu podests ar veselām 5 pilna izvilkuma atvilktnēm. Kā arī, protams, atvilktnes novietotas arī zem gultas! 

Cik brīnišķīgi vērot, kā šai gultiņā apvienots viss – daudz vietas bērniem un mantām, skaists un individuāli izstrādāts dizains, lieliska funkcionalitāte, kā arī, protams, pati galvenā un ikvienā darbā neiztrūkstošā vērtība – drošība mazajiem gulētājiem!

Mājiņgultas, kas pasūtītas zipa.lv, nekad nebūs tikai skaistas, tās vienmēr būs arī drošas! Par to rūpējoties, sniedzam ikvienam mūsu darbam 2 gadu garantiju, kā arī konsultējam klientus par vislabākajiem un drošākajiem risinājumiem viņu idejām!

Vai var būt labāks kompliments mūsu gultām par to, ka tās saviem bērniem izvēlas lidmašīnu drošības inženieri? Nez, vai ir daudz cilvēku, uri par drošību zinātu un varētu spriest vēl vairāk par viņiem? 

Divstāvu gultiņa, kā arī visi tās aksesuāri izgatavoti no Premium klases kokmateriāliem – līmētām bezzaru priedes brusām un īpaši atlasīta augstākās kvalitātes bērza saplākšņa.

Gultiņu varam izgatavot jums vēlamajā tonī, kā arī veikt dažādus papildinājumus vai modifikācijas, ja vien tas neietekmē gultas drošību, taču par to runāsim un vienosimies jau projekta izstrādes un saskaņošanas procesā!

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divkrāsaina gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / divstāvu mājiņgulta / gulta ar lodziņu / gulta ar podestu / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / zipalv