Pasūtīt

Baltā divstāvu gultiņa ar vārtiņiem ir pavisam neliela, īpaši mazā izmērā izgatavota gultiņa divos stāvos.

Pirmā stāva gultiņa aprīkota ar aizveramiem vārtiņiem mazuļa papildu drošībai.

Šī skaistā divstāvu mājiņgulta ir ar 2.tipa jumtiņu, elegantu skurstenīti, kā arī lodziņu 2. stāvā. 
Gultiņai klienti izvēlējās horizontālas redeles, lodziņu ar četrām rūtīm un dekoratīvām uzlikām. Zem gultas, kā arī katrā podesta pakāpienā novietotas ietilpīgas pilna izvilkuma lādes – katra lāde podestā ir atšķirīga izmēra, lielākā apakšā, arvien mazākas augšā. 

Gultas nesošās daļas, redeles, skurstenis izgatavoti no Premium klases līmētām priedes masīvkoka brusām, kuras izgatavotas no īpaši izmeklēta bezzaru materiāla. 
Siena ar lodziņu, lādes, podests un redeles zem matračiem izgatavotas no augstākā labuma bērza saplākšņa.

Kā visas mūsu mēbeles, arī šī baltā divstāvu gultiņa krāsota ar bērniem drošu ūdens bāzes krāsu un apstrādāta tā, lai būtu droša bērnam gan rotaļu, gan miega laikā!

Šo gultiņu jaunie īpašnieki vēlējās baltu, taču varam to izgatavot jebkurā citā krāsā, mūsu krāsu katalogu var apskatīt šeit!

Gultas guļvietu izmērus varam pielāgot Jūsu vajadzībām un bērnistabas izmēriem. Šai skaistajai gultai klienti bija izvēlējušies specifiska izmēra nišu, tāpēc izmērs guļvietai sanāca pavisam neliels – 140×80 cm, taču, ja jūsmājās šādu ierobežojumu nav, varam taisīt arī lielākus izmērus. 

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divkrāsaina gultiņa / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / divstāvu mājiņgulta / gulta ar lodziņu / gulta ar podestu / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / zipalv