Pasūtīt

Divkrāsainā augstā mājiņgulta ar diviem logiem.

Krāsota 2 toņos, ar podestu, kam nav atvilktņu, bet gan apakšā ierīkoti 2 plauktiņi.

Abi stāvi aprīkoti ar lodziņiem, redeles apkārt guļvietai ir īpaši augstas – 45 cm.. 

Bērnu gulta ir aprīkota ar lielu un drošu podestu ar 3 pakāpieniem. Šī lielā un pamatīgā mēbele mazuļiem krāsota baltā tonī ar rozā akcentiem. 

Redeles šai skaistajai mājiņgultai tika izvēlētas kantainas – biezas. Ieeja un podests ar stingrām, vertikālām margām labajā pusē.

Ieejas vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus, taču vislabāk šim gultas modelim izskatīsies tieši kantainās-biezās redeles.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas apaļas, kantainas plānas vai horizontālas. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Divkrāsainā augstā mājiņgulta ar diviem logiem ir izgatavota no bezzaru līmētām priedes brusām, kas ir speciāli izgatavotas ZiPa mēbeļu vajadzībām. Otrs izmantotais materiāls ir augstākās kvalitātes bērza saplāksnis. Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām un lakām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Šī mēbele tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām, klients iesūtīja savu ideju, pēc kuras mēs izgatavojām šo skaisto projektu.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: augstā gulta / augstā mājiņgulta / bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / divstāvu gulta / divstāvu gultiņa / divstāvu mājiņgulta / gulta ar lodziņu / gulta ar podestu / gulta ar rotaļu laukumu / gulta diviem / gulta diviem bērniem / gultiņa / gultiņa ar rotaļu laukumu / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / rotaļu laukums / zipalv