Pasūtīt

Kāda ir jūsu mīļākā krāsa? Kādā tonī ir jūsu bērnistabas sienas, grīda vai citas mēbeles?

Varbūt vēlaties, lai tonis, kurā izkrāsoti gultiņas akcenti, atkārtotos aizkaros, gultasveļā vai – tieši otrādi – būtu akcents visai neitrālajos toņos veidotajai bērnistabai?
Lai arī kāda būtu jūsu izvēle, mēs tai varam pielāgoties!

Šīs skaistās mājiņgultas akcenti krāsoti brīnišķīgā, pelēki zilā tonī, kas, lai arī sākotnēji liekas īsts puišu tonis, tikpat labi varētu būt piemērots arī mazas meitenes guļamistabai. 
Šai gadījumā klienti vēlējās, lai akcentēti tiktu 3 elementi – lādes zem gultas, skurstenītis, kā arī lodziņš sienā. 

Šai gultai izgatavojām 2.tipa jumtiņu, aizmugurējā plaknē novietota dekoratīva, no saplākšņa izgatavota sieniņa ar tajā iestrādātu logu, kā arī 2 grāmatu plaukti.

Gulta aprīkota ar atvilktnēm uz ritenīšiem. Iekāpšana un skurstenis atrodas kreisajā pusē, redeles – kantainas, plānas. 

Ikviena gultiņas detaļa rūpīgi, ar rokām apstrādāta, nodrošinot to, ka ikviena mala, katrs stūrītis ir ieapaļi un nerada traumēšanās risku.

Gultiņa krāsota ar bērniem drošām, Eiropā sertificētām ūdens bāzes krāsām. Tās izgatavošanai izmantoti tikai paši labākie materiāli – Preium klases priedes koka līmētas bezzaru brusas. Otrs kokmateriāls, ko izmantojam, ir augstākā labuma bērza saplāksnis!

Priekšējā redele gultiņai ir ar laiku noņemama. To parasti vecāki noņem, ja rodas vēlme pēc “lielo bērnu” gultas un redele apkārt gultai vairs nav vajadzīga. Sākotnēji gan redeli visapkārt gultai izvēlas lielākā daļa vecāku.

Bērniņi, kuri guļ mūsu gultiņās, lielākoties ir tikko pārkāpuši tajās no zīdaiņu gultām un redele nepieciešama ne tikai izskatam, bet arī drošībai!

Šī iemesla dēļ arī iesakām matraci gultai izvēlēties ne biezāku par 16 cm, lai virs tā paliktu pitiekami augsta redelīte mazā cilvēciņa drošam miedziņam!

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gulta ar lodziņu / gulta ar plauktiiem / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / zipalv