Pasūtīt

Kā šī gulta atšķiras no klasiskās mājiņgultas?

Divkrāsaina bērnu gulta ar mazu jumtiņu ir ar atšķirīgu jumtu, kā arī sienu un tajā iestrādātu lodziņu. Jumts ir divos slīpumos un aptver apmēram trešo daļu no gultiņas platuma.

Gultiņa ir aprīkota ar lodziņu, kas rada mājas efektu, tas nokrāsots citā tonī, lai izceltu logu.

Šo gultiņu klients vēlējās bez lādēm (bet varam taisīt arī ar lādēm), uz 25 cm augstām kājiņām.

Mājiņgultas redeles ir kantainas, plānas, priekšējais bortiņš ar laiku noņemams. Ieeja kreisajā pusē.

Ieejas vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus. Citi iespējamie redeļu veidi – horizotālas redeles, apaļas vai kantainas-biezākas, kas ir vienā biezumā ar konstrukciju. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Divkrāsaina bērnu gulta ar mazu jumtiņu ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām, logs izgatavots no bērza saplākšna. Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Šī gultiņa tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām, klients iesūtīja savu rasējumu, pēc kura mēs izgatavojām šo skaisto projektu.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / bērnu gultiņu / bērnu gultu / divguļamā gulta / divstāvu gulta / divstāvu gulta bērniem / divstāvu gulta jauniešiem / divstāvu gultas bērniem / divstāvu gultiņa / divstāvu mājiņgulta / gulta ar lodziņu / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka divstāvu gulta / koka gulta / koka mēbeles / l-veida gulta / l-veida gultiņa / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / stūra gulta / stūra gultas / stūra gultiņa / stūra mājņgulta / zipalv