Pasūtīt

Zilā milzu mājiņgultiņa 120×200 cm ar lādēm, bez durvju ailes ir pēdējā laika pats pieprasītākais  bērnu gultiņu modelis.

Šo gultiņu klients vēlējās ar 2 lādēm zem gultas. Tā kā kā lādes, ko izgatavojam, ir pilna izvilkuma, tad šai gultai katras lādes izmērs ir 120×95 cm (salīdzinājumam – standarta mazuļu gultiņas izmērs ir 120×60 cm!)

Šīs skaistās, zilās , grandiozās gultiņas redeles ir kantainas, plānas, iekāpšana kreisajā pusē, bez brusas, kas pie ieejas veidotu durtiņas, kā arī bez priekšējās brusas jumtam, lai mazinātu risku vecākiem sasist galvu, liecoties pie bērna gultiņā. Skursteni šai gultiņai klienti nevēlējās.
Priekšējais bortiņš ir ar laiku noņemams.

Ieejas vietu, veidu (ar vai bez priekšējās jum ta brusas un durvis veidojošās brusas), skursteņa esamību un atrašanās vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – horizotālas redeles, kā arī vertikālas – apaļas vai kantainas biezas.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir izgatavota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Zilā milzu mājiņgultiņa 120×200 cm ar lādēm tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Guļvietas apakšā pa vidu tika novietota papildus brusa, kurai piestiprinātas redeles, lai novērstu to liekšanos lielā izmēra dēļ. Kā redzams bildēs, gultai ir arī 5.un 6.kāja, ko izmantojam gadījumā, ja gultas izmērs ir īpaši liels un nepieciešams papildus atbalsts.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / liela izmēra gulta / liela izmēra mājiņgulta / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / milzu mājiņgulta / montessori / montessori gultiņa / zipalv