Pasūtīt

Pelēka mājiņgulta ar dzeltenu skursteni, bez durvju ailes ir viens no visvairāk pieprasītajiem bērnu gultiņu modeļiem. 

Šo gultiņu klients vēlējās bez lādēm (bet varam taisīt arī ar lādēm), ar redelēm gandrīz uz zemes, t.s. Montessori gultiņa.

Šīs skaistās, pelēkās Montessori gultiņas redeles ir apaļas, iekāpšana kreisajā pusē, bez brusas, kas pie ieejams veidotu durtiņas. Dzeltenais skurstenis novietots pie pašas ieejas priekšā, kreisajā pusē.
Priekšējais bortiņš ir ar laiku noņemams.

Ieejas vietu, veidu (ar vai bez durvis veidojošo brusu), skursteņa esamību un atrašanās vietu, kā arī redeļu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus.

Citi iespējamie redeļu veidi – horizotālas redeles, kanainas – plānas vai kantainas-biezas. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir izgatavota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Pelēka mājiņgulta ar dzeltenu skursteni tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Tās krāsu toņi” RAL 7038 un RAL 1016.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / madebyzipalv / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv