Pasūtīt

Rozā mājiņgulta ar durvīm un lādēm. Gulta aprīkota ar pilno klasisko jumtiņu un  izgatavota bez skursteņa.

Gultiņa ir aprīkota ar divām lielām, pilna izvilkuma lādēm uz ritenīšiem. Kāju augstums šai mājiņgultai ir 25 cm.

Gultiņai ir kantainas, biezas redeles, kā arī brusa, kas savieno jumtu ar redelēm.

Tā kā gultas izgatavojam katram klientam individuāli, ieejas vietu, kā arī redeļu, jumtiņu veidus iespējams mainīt, izgatavot savādākus. Iespējams izgatavot arī tādu priekšējo redeļu bloku, kas, bērnam paaugoties, ir noņemams pavisam nost.

Citi iespējamie redeļu veidi – vertikālas: apaļas, kantainas kantainas-biezākas, kas ir vienā biezumā ar konstrukciju, kā arī horizontālas.

Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošība un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Gultiņa ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir speciāli izgatavota ZiPa mēbeļu vajadzībām. Redeles zem matrača, kā arī atvilktnes izgatavotas no bērza saplākšna.

Apdare tiek veikta ar sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. Šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Rozā mājiņgulta ar durvīm un lādēm tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Kients iesūtīja savu rasējumu, pēc kura mēs izgatavojām šo skaisto mājiņgultu bērnam.

Ja arī Jums ir ideja,ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Ir pieejami dažādi krāsu toņi, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gulta bērniem / gultiņa / gultiņa māja / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv