Pasūtīt

Skaista, balta gultiņa 2 mazuļiem ar 1.stāvu gandrīz uz grīdas. Nokļūt 2. stāvā bērns var pa slīpām koka trepītēm gultas labajā galā. Arī iekāpšana 1. stāva guļvietā ir abajā pusē. 

Šo divstāvu mājiņgultu klients vēlējās ar kantainām, biezām redelēm, bez atvilktnēm (bet varam taisīt arī ar lādēm), ar īpaši zemu guļvietu, jo gulta bija paredzēta pavisam mazam gulētājam. Skurstenis novietots kreisajā pusē, priekšā.

Ja nepieciešams, ieejas vietas atrašanos varam mainīt, to var novienot arī garajā malā vai otrā galā. Ieespējams izvēlēties arī citu skursteņa atrašanās vietu.

Redelēm iespējami 3 citi varianti – kantainas plānas, apaļas vai horizontālas redeles. Visiem redeļu veidiem ir nopaļotas malas, lai konstrukcija bērnam būtu droša un viņš negūtu traumas, sasitoties uz asām malām. Mēs uzskatām, ka drošiba un kvalitāte ikvienai mēbelei ir pirmajā vietā.

Mājiņgulta ir izgatavota no bezzaru līmētas priedes, kas ir izgatavota īpaši ZiPa mēbeļu vajadzībām, kā arī augstākā labuma bērza finiera. Apdare tiek veikta ar drošām un sertificētām krāsām uz ūdens bāzes, kas atbilst Eiropas standartu prasībām.

Guļvietas izmērus varam izgatavot, pielāgojot jūsu matracim un Jūsu vajadzībām! Pieprasītākie izmēri ir 70*140, 80*160, 90*180, 90*200 cm. šādu izmēru matrači parasti ir nopērkami pie matraču ražotājiem vai pasūtāmi.

Šī skaistā divstāvu mājiņgulta tika izgatavota, pielāgojoties klienta vajadzībām. Ja bērniņš ir pavisam maziņš, pēc nepieciešamības varai izgatavot arī augstākas redeles vai aizveramus u nostiprināmus vārtiņus.

Ja arī Jums ir ideja, ko vēlaties realizēt, droši sūtiet mums, konsultēsim, izstrādāsim un realizēsim Jūsu ideju.

Krāsas ir pieejamas dažādos toņos, mēs strādājam ar toņiem, kas pieejami RAL katalogā, taču ir iespējams mēbeles krāsot arī pēc klienta nepieciešamās krāsas koda citā katalogā.

Pasūtīt šādu gultu jebkurās krāsās un izmēros iespējams, rakstot mums ziņu tepat lejā!

Birkas: bērnistaba / bērnistabas mēbeles / bērnu gulta / bērnu gultas / bērnu gultiņas / gultiņa / individuāls dizains / interjers / koka gulta / koka mēbeles / mājiņgulta / mazuļu gultiņas / mēbeles / mēbeles bērniem / montessori / montessori gultiņa / zipalv